Rezultate te kerkimit per termin: +Padyshim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.493Z

Ky është padyshim babai më kreativ në botë

Të gjithë kanë pak a shumë kanë të njëjtat foto në fëmijërinë e tyre: në shtrat kur ishin foshnjë, në krahët e mamasë apo babait deri tek ato turpëruese në oturak. Por kjo vajza e vogël e fotografit amerikan Dave Engledow kur të rritet do kuptojë se ka albumin fotografik më kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.358Z

Kjo është padyshim ndeshja më seksi në botë!

Brazili është një nga vendet që e do më shumë futbollin. Fëmijët luajnë kudo, në rrugë, në plazh dhe në oborret e shtëpisë. Nuk janë vetëm meshkujt ata që e duan, por edhe femrat braziliane janë shumë të dhëna pas futbollit, aq sa edhe në verë nuk bëjnë dot pa të. Kështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.342Z

  Kandidatët U-21, shkëlqen Semiran Cela“Semiramini është padyshim futbollisti më i mirë i këtij grumbullimi”, - deklaron për “Albania-sport.com”, Petro Ruci, pergjegjësi i zyrës së talenteve

Testimi me kandidatët për fanellën e U-21 i ka sjellë shumë kënaqësi trajnerit të Shpresave, Artan Bushati, i cili nuk nguroi ta shprehë per mediat.  Në testin e zhvilluar brenda grupit një ndër futbollistët interesantë ishte edhe Semiran Cela, i cili është rritur si lojtar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.688Z

Padyshim, goli më i bukur i javës

Një gol tejet i bukur është shënuar në futbollin spanjoll. Në ligën e tretë të Spanjës, futbollisti Aitor Aspas shënoi këtë gol të bukur që në shumë media është vlerësuar si goli më i bukur i jav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.293Z

Padyshim, kjo është huqja e javës

Një huqje fatale pranë portës së zbrazët është parë në ligën e dytë të kampionatit holandez. Në ndeshjen mes De Grafshcap dhe Veendam, futbollisti polak Pazyszek dështoj të fus topin në portën e boshatisur. Futbolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.314Z

Padyshim, goli i javës është ky (Video)

Kjo javë ka sjellur shumë gola të bukur në të gjitha ligat. Por më i bukuri në mediat sportive po vlerësohet ky që do ta shikoni në videon e mëposhtme. Futbollisti i skuadrës egjiptiane, El Entag El Harby, Salah Amin ka realizuar me gë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.490Z

 Del Piero - Amauri kunder HiddinkArmet kryesore te bluve jane padyshim Gus Hiddink dhe Anelka. Klaudio Ranieri, per te shkaterruar mbrojtjen e ish skuadres se tij ka zgjedhur dyshen e sulmit qe po drejton Juventusin ne majat e europes e te seri

BLEDAR GRECA - Mbas nje pushimi te gjate dimri, me ne fund rikthehet Champions League o Kupa e kampionave. Me 25 shkurt 2009 ora 20.45, ne Stamford Bridge te Londres do te zhvillohet nje nga ndeshjet me te spikatura te ketij edicioni ku do te perballen 'milionat' e Abramovicit me 'zonjen e vjeter'.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama