Rezultate te kerkimit per termin: +Padyshim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.342Z

  Kandidatët U-21, shkëlqen Semiran Cela“Semiramini është padyshim futbollisti më i mirë i këtij grumbullimi”, - deklaron për “Albania-sport.com”, Petro Ruci, pergjegjësi i zyrës së talenteve

Testimi me kandidatët për fanellën e U-21 i ka sjellë shumë kënaqësi trajnerit të Shpresave, Artan Bushati, i cili nuk nguroi ta shprehë per mediat.  Në testin e zhvilluar brenda grupit një ndër futbollistët interesantë ishte edhe Semiran Cela, i cili është rritur si lojtar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.688Z

Padyshim, goli më i bukur i javës

Një gol tejet i bukur është shënuar në futbollin spanjoll. Në ligën e tretë të Spanjës, futbollisti Aitor Aspas shënoi këtë gol të bukur që në shumë media është vlerësuar si goli më i bukur i jav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.293Z

Padyshim, kjo është huqja e javës

Një huqje fatale pranë portës së zbrazët është parë në ligën e dytë të kampionatit holandez. Në ndeshjen mes De Grafshcap dhe Veendam, futbollisti polak Pazyszek dështoj të fus topin në portën e boshatisur. Futbolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.314Z

Padyshim, goli i javës është ky (Video)

Kjo javë ka sjellur shumë gola të bukur në të gjitha ligat. Por më i bukuri në mediat sportive po vlerësohet ky që do ta shikoni në videon e mëposhtme. Futbollisti i skuadrës egjiptiane, El Entag El Harby, Salah Amin ka realizuar me gë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.490Z

 Del Piero - Amauri kunder HiddinkArmet kryesore te bluve jane padyshim Gus Hiddink dhe Anelka. Klaudio Ranieri, per te shkaterruar mbrojtjen e ish skuadres se tij ka zgjedhur dyshen e sulmit qe po drejton Juventusin ne majat e europes e te seri

BLEDAR GRECA - Mbas nje pushimi te gjate dimri, me ne fund rikthehet Champions League o Kupa e kampionave. Me 25 shkurt 2009 ora 20.45, ne Stamford Bridge te Londres do te zhvillohet nje nga ndeshjet me te spikatura te ketij edicioni ku do te perballen 'milionat' e Abramovicit me 'zonjen e vjeter'.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.923Z

Përse na ndodh ne kjo? Nga “Kathimerini”Ndërsa athinasit sot pastrojnë hirin nga ballkonet dhe makinat për të tretin vit radhazi, padyshim që ata do të pyesin veten: Pse na ndodh vazhdimisht një gjë e tillë? Natyrisht, Greqia nuk është i vetmi vend

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Përse na ndodh ne kjo? Nga “Kathimerini”Ndërsa athinasit sot pastrojnë hirin nga ballkonet dhe makinat për të tretin vit radhazi, padyshim që ata do të pyesin veten: Pse na ndodh vazhdimisht nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.942Z

Padyshim ky është goli më i bukur i javës

Goli më i bukur i javës në futbollin evropian është shënuar në kampionatin portugez. Në derbin mes Benfikës dhe Sporting Lisbonës, sulmuesi Lima realizoj në një aksion që rrallë shihet në futboll. Aksioni fantastik filloj me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama