Rezultate te kerkimit per termin: +Painful

Total: 10
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.107Z

Matadori pa njërin sy goditet sërish nga demi

Ky është momenti shokues kur matadori me një sy u godit sërish nga brirët e demit në Spanjë. Juan Jose Padilla, i ashtuquajturi Pirati përshkak të pullës së zezë që vesh për të fshehur syrin që i mungon, ishte me fat që i mbijetoi përplasjes me demin gjatë eventin El Pilar Feria n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.071Z

Keni dhimbje gjunjësh? Është e nevojshme të humbisni peshë

Shëndeti – Dhimbja e gjunjëve, e cila nuk kalon kurrë, limiton veprimet më të vogla të jetës së përditshme. Si mund të mos vuani më nga një bezdisje e tillë?  Zgjidhja reale nuk fshihet pas ilaçeve dhe lidhet shumë me obezitetin Dhimbja e gjunjëve, e cila nuk kalon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.104Z

Gjithçka që donin për Krishtlindje ishin një palë këmbë dhe dëshira e tyre u plotësua

Dy vëllezër që e dashurojnë futbollin kanë lindur pa gishtërinj por ata kanë marrë dhuratën më të bukur për Krishtlindje: një palë këmbë protezë. Kian dhe Cullum, përkatësisht 11 dhe 7 vjeç nga Syston, Leicestershire, kanw trashwguar sindromen "Adams Oliver" nga babai i tyre. Kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.963Z

FOTOT/ Ja çfarë ka humbur Leo Di Caprio

Modelja australiane Kendal Lee Schuler është fotografuar duke pushuar në Sidney. Ish- e dashura e aktorit të njohur Leonardo Di Caprio ka treguar format e saj fantastike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.710Z

Gruaja me këmbë të lidhura

Kjo grua 102 vjeçare është një prej femrave të fundit në Kinë me këmbë të lidhura. Han Qiaoni, që jeton në veri të provincës Shanxi tregon se aplikimi i lidhjes që i ndryshoi përgjithmonë formën e këmbëve nisi kur ajo ishte vetëm dy vjeçe. Ajo tregon se nëna e saj në atë ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.227Z

FOTOT/ Lucy Mecklenburgh, një fizik për tu pasur zili

Ajo së fundmi është bërë avokate e jetesës së shëndetshme dhe po shfaqet gjithmonë e më shumë si eksperte fitness-i. Vetë Lucy Mecklenburgh ia ka dalë të ketë një fizik të shkëlqyer falë dietës dhe stërvitjes. 22- vjeçarja ka treguar trupin e saj gjatë pushimeve në Itali.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.619Z

Bën makijazh ndërsa ishte në sallën e lindjes: Dua të jem e bukur

Një profesioniste makijazhi e përdori talentin e saj për të hequr dhimbjet e lindjes. Alaha Majid, nga Nju Jorku, nisi të bënte makijazh gjatë kohës që ishte në sallën e lindjes. Kur dhimbjet u bënë vërtet shumë të forta, 27-vjeçarja ia la në dorë të shoqit këtë mision. Ai vaz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama