Rezultate te kerkimit per termin: +Pala +Mbrojtse

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.338Z

far m tutje, pas dshtimit t rezoluts n OKB

Dit m par, saktsisht me 20 korrik 2007 n Kshillin e Sigurimit t Organizats s Kombeve t Bashkuara dshtoi edhe prpjekja e fundit pr t bindur Rusin pr t pranuar rezolutn e pest apo t gjashtn me radh t modifikuar, t balancuar, t zbehur e t venitur. Por edhe ksaj draft rezolute prfaqsuesi i Rusis n O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Portret grupor i biznesmenve shqiptar

Prvoja dhe njohja ime e par me biznesment tan zgjati katr dit t paharrueshme Tiran-Mosk: vajtje-kthim. Me ndrhyrjen e nj mikut tim edhe piktor, m morn n shoqrin e tyre gjat atij udhtimi, n cilsin e prkthyesit. E pranova me qejf ftesn pr shkak se e kundroja si mundsi t shumpritur pr t bler libra, pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama