Rezultate te kerkimit per termin: +Pallatin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.746Z

Kine shperthim ne pallatin e qeverise

Janë të paktën 5 të plagosur në dy shpërthime të njëkohshme që kanë ndodhur në pallatin qeveritar në lindje të Kinës. Sipas dëshmitarëve të cituar nga agjencia “Kina e re”, shpërthimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.316Z

FOTOT/ Bie zjarr në pallatin ku banon Berisha

Një zjarr ka rënë këtë pasdite në pallatin ku jeton ish-kryeministri Sali Berisha. Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën ndërsa zjarrfikësja ka mundësuar shuarjen e flakëve. Sipas informacioneve, zjarri ka rënë në një banesë në katin e shtatë të pallatit që ndodhet në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.086Z

FOTOT/ Ta gëzoni pallatin, po keni zënë rrugën

Shumë i bukur pallati i ri, ta gëzoni! Por kjo s’i jep leje askujt të zerë gjysmën e rrugës me gardhe e mure zaptuese. Jam i vendosur për më shumë bashkjetesë, e me punë të përditshme do afrojë dhe ajo ditë. Kështu shkruan kryebashkiaku Erion Veliaj, që ka postuar fotot e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.009Z

ALO POLICIA: PO RRËZOJNË PALLATIN!

-A do edukohen qytetarët shqiptarë me ligjin?-   Një Taskë Forcë për qetësinë, rendin, edukimin dhe ndëshkimin  e qytetarëve, shkelësve të ligjit- I kërkojnë qytetarët qeverisë së 23 Qershorit- Kryeministrit të Rilindjes, z. Edi Rama Refat Cenaliaj nga Vlora si shumë shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.357Z

Berisha zhvendos Pallatin e Drejtësisë

Kryesia e Kuvendit Në mbledhjen e Komiteti i Planifikimit të Strategjive, kryeministri i vendit Sali Berisha ka folur për Pallatin e Drejtësisë. Ai u shpreh se ndërtesa ku do të jenë bashkë; Gjykata e Lartë, Kushtetuese, e Tiranës dhe Prokuroria e Përgjithshme do të vendoset në pjesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.271Z

Protestë në Pallatin e Drejtësisë

Sindikata e Punëtorëve të Judikaturës ka njoftuar me anë të një komunikate se të gjithë punonjësit e prokurorive dhe gjykatave, të akomoduar në Pallatin e Drejtësisë në Prishtinë, sot do të mbajnë protestë. Shkaku i protestës, që do të mbahet në ora 10:00 jashtë objektit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.216Z

Policia private rimerr Pallatin e Kulturës në Përmet

Policia private rimerr godinën e Pallatit të Kulturës së Përmetit, që prej vitesh ishte shndërruar në kishë me emrin “Shën Maria e Pazarit” dhe që para disa ditësh iu rikthye Bashkisë së qytetit, që fitoi betejën gjyqësore me Kishën mbi pronësinë e ob

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama