Rezultate te kerkimit per termin: +Panariti

Meta: total 1000 / total_found 3296 / time 0.001 / keyword[0] panariti / docs[0] 3296 / hits[0] 8619 /
No Pic available
  • 2017-03-17

Eurodeputeti slloven këshillon Panaritin: Mbështesni fermerët e vegjël

 Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, priti sot në një takim Eudoreputetin slloven Franc Bogoviç. Gjatë bisedës Bogoviç i spjegoi Panariti modelin slloven të mbëshetjes së zhvillimit të bujqësisë, nëpërmjet shoqatave bujqësore, t

Fatet e aleancës, socialistët të bindur. LSI: Vendosin forumet
  • 2017-03-16

Fatet e aleancës, socialistët të bindur. LSI: Vendosin forumet

Kur do ta shuajnë ankthin shqiptarët, nëse LSI dhe Partia Socialiste do të rinovojnë martesën e lidhur më 1 prill të vitit 2013? Përveç kryeministrit Rama, askush nuk shfaq siguri maksimale. Sokol Balla: Nga një deri në 10, sa besoni se kjo kontratë do të rinovohet? Kryeministri Edi Ra

No Pic available
  • 2017-03-14

Për herë të parë një qeveri shqiptare ka më shumë gra se burra

Për herë të parë në historinë e saj, qeveria shqiptare ka përmbysur raportin mes përfaqësimit të grave dhe meshkujve në qeveri, ku pas zyrtarizmit të ministrave të rinj në kabinetin qeveritar nga sot qeveria shqiptare do të ketë më shumë gra në kabinet sesa meshkuj. Do të jenë 

Zbulohet mesazhi/ Urdhri i LSI për ministrat dhe deputetët: Mos deklaroni më Meta kryeministër
  • 2017-03-13

Zbulohet mesazhi/ Urdhri i LSI për ministrat dhe deputetët: Mos deklaroni më Meta kryeministër

Petrit Vasili, në cilësinë e zëvendëskryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim iu ka shpërndarë sot të gjithë ministrave dhe deputetëve të kësaj partie një direktivë, thelbi i së cilës është heqja dorë nga deklaratat e tipit Meta President apo Meta Kryeministër. Referuar t

Deputeti socialist provokon LSI-në: Doni Metën kryeministër? Dilni më vete në zgjedhje dhe provoni ta merrni
  • 2017-03-13

Deputeti socialist provokon LSI-në: Doni Metën kryeministër? Dilni më vete në zgjedhje dhe provoni ta merrni

Pas deklaratave gjatë fundjavës të dy figurave të rëndësishme të LSI-së për dëshirën për ta parë kreun e partisë së tyre sërish kryeministër të vendit, ka reaguar deputeti socialist, Vladimir Kosta. Kosta ka publikuar një status ku bën të ditur qëndrimin e tij lidhur me dek

Zbulohet SMS-ja/ LSI urdhër ministrave e deputetëve: Mos thoni më Meta kryeministër!
  • 2017-03-13

Zbulohet SMS-ja/ LSI urdhër ministrave e deputetëve: Mos thoni më Meta kryeministër!

Petrit Vasili, në cilësinë e zëvendëskryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim iu ka shpërndarë sot të gjithë ministrave dhe deputetëve të kësaj partie një direktivë, thelbi i së cilës është heqja dorë nga deklaratat e tipit Meta President apo Meta Kryeministër. Referu

No Pic available
  • 2017-03-13

Deputeti Kosta: Rama të prishë koalicionin, baza kundër PS-LSI

Deklarata e Ministres Gjosha dhe Ministrit Panariti se pas zgjedhjeve duhet që Ilir Meta të jetë Kryeministër, nuk i kanë pëlqyer deputetit socialist të Gjirokastrës, Vladimir Kosta. Sipas deputetit, Kryeministri duhet të dëgjojë bazën socialiste dhe të divorcohet nga aleati i saj në q