Rezultate te kerkimit per termin: +Par +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.724Z

Tirana kulturore

Violinisti italian, Uto Ughi, n Tiran Violinisti italian me fam botrore, Uto Ughi, shoqruar nga Orkestra e Filarmonis s Roms do t jap n Teatrin e Opers dhe Baletit n Tiran, n datn 8 prill, ora 19:00, nj koncert me muzik nga Boccherini, Mozart dhe Paganini. Ughi ka interpretuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.936Z

Tirana në pikiatë, tjetër “katastrofë” ndaj Kukësit

TIRANE- Ajo disfatë 4-0 në Kupë duket se nuk ka qenë aspak rastësi. Tirana është mundur sërish nga Kukësi, këtë herë në kampionat, në fushën e saj, në ndeshjen e parë post-Lekbello dhe ku pritej më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.806Z

Kater kompani ne gare per ndertimin e bulevardit te ri Javen e ardhshme fituesi

Javën e ardhshme, Bashkia e Tiranës do të përzgjedhë kompaninë e cila do të ndërtojë bulevardin e ri të Tiranës. Përmes një njoftimi për shtyp, Bashkia e Tiranës bëri me dije se 4 kompani prestigjoze ndërkombët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.822Z

Keshilli Bashkiak miraton nisjen e punes per Bulevardin dhe Lumin e Tiranes

Këshilli Bashkiak i Tiranës i ka hapur sot rrugë nisjes së ndërtimit të bulevardit të ri të Tiranës. Me një grant prej 7 milionë eurosh, akorduar nga shteti i Katarit, brenda muajit prill do të nisë puna për zgjatimin e bulevardit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.140Z

Perfundon ujesjellesi i Koder - Kamzes garantohet uji per 25 mije banore

Në pranverën e ardhshme kryeqyteti do të ketë zgjidhjen përfundimtare të furnizimit më ujë të pijshëm. Kështu ka deklaruar, kryebashkiaku Basha gjatë inspektimit të përfundimit të punimeve për ndërtimin e rrjetit t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.690Z

Interesim i madh për ndeshjen Kukësi-Flora Talin, ja ku mund t’i gjeni biletat

TIRANE - Edhe pse ndeshja nuk do të luhet në Kukës (UEFA nuk ka dhënë miratimin), tifozët e skuadrës verilindorë dhe jo vetëm ata, do të jenë të shumtë në stadiumin “Qemal Stafa” në Tiranë për të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.836Z

Kupa, Partizani dhe Tirana më të eturat

Sfida e parë ndaj Lushnjës në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë shënon dhe debutimin e Gugash Maganit në krye të Tiranës. Pavarësisht pozicionit shumë të vështirë në klasifikimin e Superiores, trajneri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama