Rezultate te kerkimit per termin: +Par +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.496Z

Tiranë, hiqen shtyllat tek “Zogui Parë”, bllokohet trafiku për 9 orë

TIRANË - Për 9 orë nga ora 18.00 të ditës së sotme deri në orën 05.00 të mëngjesit të nesërm, qarkullimi në Bulevardin “Zogu i Parë”, do të jetë i bllokuar. Kjo për shkak se, do të largohen shtyllat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.585Z

Si kaloi vizita e parë e Ibrahim Rugovës në Tiranë?

Në vjeshtën e vitit 1990, kur po afrohej përvjetori i parë i themelimit të LDK-së, përmes një aktivisti tonin në Bon (Jonuzit) që kishte lidhje me Ambasadën e Shqipërisë, mbërriti ftesa e Ramiz Alisë për një takim m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.712Z

Tiranë, ju dogj banesa disa ditë më parë, vdes e plagosura

TIRANË-Ka ndërruar jetë në spital një nga personat që mbeti e plagosur pas zjarrit në banesë disa ditë më parë. Viktima është Silvana Cullhaj. Ajo së bashku me bashkëshortin Arian Cullhaj pësuan djegie pas një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.611Z

Ndryshohet kalendari, Kukësindeshjen e parë e luan në Tiranë

Këtë edicion futbolli shqiptar nuk ishte përgatitur për një sukses të tillë të ekipeve të Skënderbeut dhe Kukësit duke rezultuar një surprizë e vërtetë, por suksesi ka kapur në befasi edhe FSHF.Sipas shortit të UEFA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.751Z

Tiranë, flakët përfshijnë katin e parë të viles

TIRANË- Flakët e zjarrit kanë përfshirë papritur mbëmjen e sotme katin e parë të një vile 3 katëshe, në rrugën Shemsi Haka në lagjen Ali Demi në kryeqytet. Në vendngjarje mësohet se kanë mbërritur forcat e zjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.013Z

Për herë të parë në Tiranë organizohet Streetball Tirana Open

TIRANE-Për 2 ditë me rradhë mbi 40 lojtarë morën pjesë në aktivitetin Streetball Tirana Open, aktivitet i hapur dhe i lirë për të gjithë amatorët e basketbollit në qytet. Për herë të parë zhvillohet në mes t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.266Z

Era Istrefi mban koncertin e parë të saj në Tiranë (Video)

Këngëtarja tashmë e njohur Era Istrefi mbrëmë ka mbajtur një koncert në Tiranë për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj. Kjo për këngëtaren ka qenë hera e parë që ka mbajtur një koncert para një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama