Rezultate te kerkimit per termin: +Par +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.712Z

Tiranë, ju dogj banesa disa ditë më parë, vdes e plagosura

TIRANË-Ka ndërruar jetë në spital një nga personat që mbeti e plagosur pas zjarrit në banesë disa ditë më parë. Viktima është Silvana Cullhaj. Ajo së bashku me bashkëshortin Arian Cullhaj pësuan djegie pas një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.611Z

Ndryshohet kalendari, Kukësindeshjen e parë e luan në Tiranë

Këtë edicion futbolli shqiptar nuk ishte përgatitur për një sukses të tillë të ekipeve të Skënderbeut dhe Kukësit duke rezultuar një surprizë e vërtetë, por suksesi ka kapur në befasi edhe FSHF.Sipas shortit të UEFA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.751Z

Tiranë, flakët përfshijnë katin e parë të viles

TIRANË- Flakët e zjarrit kanë përfshirë papritur mbëmjen e sotme katin e parë të një vile 3 katëshe, në rrugën Shemsi Haka në lagjen Ali Demi në kryeqytet. Në vendngjarje mësohet se kanë mbërritur forcat e zjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.013Z

Për herë të parë në Tiranë organizohet Streetball Tirana Open

TIRANE-Për 2 ditë me rradhë mbi 40 lojtarë morën pjesë në aktivitetin Streetball Tirana Open, aktivitet i hapur dhe i lirë për të gjithë amatorët e basketbollit në qytet. Për herë të parë zhvillohet në mes t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.266Z

Era Istrefi mban koncertin e parë të saj në Tiranë (Video)

Këngëtarja tashmë e njohur Era Istrefi mbrëmë ka mbajtur një koncert në Tiranë për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj. Kjo për këngëtaren ka qenë hera e parë që ka mbajtur një koncert para një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.821Z

Fëmijët e parë më 2014 në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup janë djem

Në tri qytetet kryesore të shqiptarëve: Prishtinë, Tiranë e Shkup, fëmijët e parë të lindur janë djem. Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë erdhi në jetë fëmija i parë i vitit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.620Z

Debatik Curri i bashkohet TiranësGashi shënon golin e parë me Baselin

Pas Bakajt dhe Busic, Tirana godet sërish fuqishëm në merkato duke rrëmbyer edhe mbrojtësin e ekipit kombëtar të futbollit, Debatik Curri. Kosovari ka pranuar që të firmosë një kontratë 1 vjeçare me ekipin bardheblu me të drejt&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama