Rezultate te kerkimit per termin: +Para

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.683Z

Kuvendet, para zgjedhjeve

Zgjedhjet e ardhshme parlamentare që pritet të mbahen në vjeshtën e vitit të ardhshëm, u kanë sjellë obligime të reja partive politike. Sipas ligjeve në fuqi, partitë politike në vend duhet që para zgjedhjeve të ardhshme nacionale t’i mbajnë së pari zgjedhjet brendapartiake. Parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.702Z

Liverpooli ka para

Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish ka insistuar se ka para për përforcime gjatë verës. Brenda vitit 2011, skocezi shpenzoi mbi 100 milionë funte në angazhimin e futbollistëve të rinj por rezultatet e ekipit në Premierligë kanë qenë dëshpëruese. Reds aktualisht gjenden në pozitën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.655Z

Luftojnë për para

Nga Express më 05 qershor 2011 në ora 11:41 Kate Hudson dhe burri i saj, Matt Bellamy luftojnë për para. Burimet thonë se aktorja e filmit “Bride Wars” dhe rokeri i grupit “Muse” – të cilët janë të fejuar dhe presin fëmijën e tyre të parë – janë duke lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.504Z

Tymos para eventit

Në tapetin e kuq, ka sjellur glamurin që me të veërtet e zotëron, por para para se të filloj gjithqka, January Jones, është parë duke tymos, prapa një dere nga druri. Në intërvistë, me të arritur ajo ka thënë se fusta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.203Z

Shtyni alarmin dhuroni para

0 brbr brbrShtyn kohen per tu zgjuar nderkohe qe dhuron para per bamiresibrbr brbrKy eshte aplikacioni me i ri i vene ne dispozicion te perdoruesve te iPhone iCukoo i cili funksionon njesoj si cdo alarm tjeter por sa here ju do ta shtyni ate ai do te marre para nga karta juaj e kreditit per bamires

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.680Z

Nuk zhvishet para adoleshentëve

Nga Express më 18 maj 2011 në ora 08:47 Jennifer Lawrence ka refuzuar të zhvishet para një djali 13 vjeçar me pubertet në një skenë në filmin “X-Men: First Class”. Aktorja 20 vjeçare – e cila luan rolin e një mutanteje si super-heroinë – paraqitet e zhveshur, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.736Z

Naço: U përula para dëshmorëve të Beratit, jo para fotos së Enverit

Ministri i Drejtësisë Nasip Naço reagon mbi debatin për homazhet në nderim të dëshmorëve të atdheut në Berat, ku në lapidarian që përkujtohen të rënët për atdheun ishte vendosur fotografia e diktatorit Enver Hoxha. Në sqarimin e tij, ministri Naço thotë se në Berat ai ka bë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama