Rezultate te kerkimit per termin: +Pare

Meta: total 1000 / total_found 119584 / time 0.044 / keyword[0] pare / docs[0] 119584 / hits[0] 193859 /
No Pic available
  • 2018-10-16

Dy vjet në kërkim të Balilit, ku fshihet Eskobari i Ballkanit?

Klement Balili, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge, në kërkim dhe i dënuar në Greqi i ka shpëtuar të gjitha operacioneve të organizuara nga policia për kapjen e tij. Dy vite më parë, në tetor të 2016-s Balili i iku policisë ndërsa ka dyshime të forta se operacionet janë dekon

Vaisli publikon dokumentet: Prokuroria mbyll çështjen kundër Ramës
  • 2018-10-16

Vaisli publikon dokumentet: Prokuroria mbyll çështjen kundër Ramës

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petirt Vasili ka publikuar dokumentet nga Prokuroria, e cila njofton se nuk do të nisë hetimet në lidhje me kallëzimin e dorëzuar nga kryetarët e grupeve parlamentare të LSI dhe PD, kundër Edi Ramës. Vasili dhe Spaho dorëzuar në Prokurori kallëzimin pë

Historia e Ruby-t dhe Ronaldos: Më dha 4000 euro pas një nate, por
  • 2018-10-12

Historia e Ruby-t dhe Ronaldos: Më dha 4000 euro pas një nate, por

Fjalët në një procesverbal të vitit 2010. Ish-modelja atëherë minorene foli për një marrëdhënie me lojtarin, por pastaj burrit të saj i thotë: Kam shpikur gjithçka. Dhe sot në një mesazh avokatit: Jam e mërzitur, emri im është shfrytëzuar Ishte ora 09:50 e 22 korrikut 2010. Karim

No Pic available
  • 2018-09-21

Sekuestrohen miliona euro pasuri të Habilajve (Lista e plotë)

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar disa prona në emër të vëllezërve Habilaj në Vlorë në kuadër të hetimeve për grup të strukturuar kriminal dhe familjarëve të tyre. Sipas organiat të akuzës, vlera e pronave të sekuestruara eshte miliona euro. NJOFTIMI I PROKURORISE Njoft

Koretë, kandidaturë të përbashkët për Olimpiadën e 2032-it
  • 2018-09-19

Koretë, kandidaturë të përbashkët për Olimpiadën e 2032-it

Një epokë e re për 2 Koretë në Azi, ku shpresa për paqe mbizotëron kudo. E ku ka më mirë se një bashkim nëpërmjet sportit. Pikërisht kështu, sepse Koreja e Jugut dhe e Veriut kanë njoftuar se duan të kandidojnë në mënyrë të përbashkët për të organizuar Lojërat Olimpike në

U aksidentua për vdekje, familjaret e 5-vjeçares: Po fshihen provat
  • 2018-09-17

U aksidentua për vdekje, familjaret e 5-vjeçares: Po fshihen provat

Familjarët e 5-vjeçares Afifela Metohu, që u aksidentua për vdekje më 30 qershor të këtij viti në Kurjan të Roskovecit, kërkojnë drejtësi përpara prokurorisë së Fierit. Gjyshja e të voglës, Lumturi Metohu thotë se nuk kanë marrë asnjë përgjigje nga shteti. Kërkojmë prokurorin

Alibeaj: Pas 27 vitesh rënie të komunizmit, shkolla nis me këngë partizane (Video)
  • 2018-09-17

Alibeaj: Pas 27 vitesh rënie të komunizmit, shkolla nis me këngë partizane (Video)

Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj postoi në Facebook një video ku në ditën e parë të shkollës dëgjohet duke u kënduar kënga Lule Velo Partizani. Sipas Alibeajt, pas 27 vitesh të rënies së komunizmit, shkolla nis me këngë partizane. Pas 27 vitesh të rënies së komunizmit në Shqip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama