Rezultate te kerkimit per termin: +Pare

Meta: total 1000 / total_found 119584 / time 0.044 / keyword[0] pare / docs[0] 119584 / hits[0] 193859 /
Antonio Tajani president i PE
  • 2017-01-18

Antonio Tajani president i PE

brbrParlamenti Europian ka zgjedhur Antonio Tajanin si presidentin e ri te tij duke pasuar keshtu gjermanin Martin Schulz Tajani eshte zgjedhur ne raundin e katert te votimit pasi ne 3 raundet e pare nuk u sigurua shumica absolute e votave nga asnje kandidat Votimi perfundimtar beri qe Tajani te tr

Zgjidhet presidenti i Parlamentit Europian
  • 2017-01-18

Zgjidhet presidenti i Parlamentit Europian

p styletext-align justifyParlamenti Europian pritet te zgjedhe kete te marte kreun e ri te tij qe do te pasoje ne detyre Martin Shulz Ne gare jane gjashte kandidate por beteja me e forte eshte mes dy rivaleve italiane zvpresidentit Antonio Taxhani nga grupi i partive popullore europiane dhe kreut te

Veting per deputetet
  • 2017-01-17

Veting per deputetet

brbrPartia Demokratike ka nisur zyrtarisht procesin e perzgjedhjes se kandidateve per deputete per zgjedhjet e 18 qershorit Gjate mbledhjes se kryesise kryetari i demokrateve Lulzim Basha e beri te qarte se cdo demokrat para kandidimit duhet ti nenshtrohet vettingut Basha theksoi se deri ne 15 shkur

No Pic available
  • 2017-01-17

Dekreti për ligjin e mbetjeve më 4 shkurt në seancë plenare

Dekreti i Presidentit që ktheu për rishqyrtim në Kuvend ndryshimet në ligjin Për menaxhimin e integruar të mbetjeve do të shqyrtohet në seancë plenare më 4 shkurt. Kalendari trejavor i punimeve, i miratuar të hënën në parlament, ka caktuar seancën e parë të shkurtit për shqyrtimin

PD këmbëngul në vetëvrasjen e dëshmitarit që fundos Sali Berishën
  • 2017-01-17

PD këmbëngul në vetëvrasjen e dëshmitarit që fundos Sali Berishën

Një ditë më parë, deputetja demokrate, Liliana Elmazi, deklaroi në Komisionin hetimor për aferën e CEZ, se dëshmitari që fundo Sali Berishën, Romeo Karaj, ka tentuar dy herë të vrasë veten. Ky i fundit reagoi pas kësaj akuze të rëndë, duke thënë se ky është një skenar për

Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm
  • 2017-01-17

Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm

p styletext-align justify8220Ndihem mire te Tottenhami s8217kam ndermend te largohem8221 8211 keshtu eshte shprehur se fundmi Mauricio Pochettino duke pergenjeshtruar te gjitha zerat qe e shihnin ate ne krye te kombetares argjentinase 44-vjecari drejton Spurs-at qe prej majit te vitit 2014-te dhe ak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama