Rezultate te kerkimit per termin: +Pare

Meta: total 1000 / total_found 119584 / time 0.044 / keyword[0] pare / docs[0] 119584 / hits[0] 193859 /
Sulm me emra ndaj PD, Murrizi mbron Rudinën: Jeni pjellë spiunësh, vodhët si dreqi!
  • 2019-03-12

Sulm me emra ndaj PD, Murrizi mbron Rudinën: Jeni pjellë spiunësh, vodhët si dreqi!

Rudina Hajdari sqaroi ditën e djeshme opinion publik për vendimin e saj lidhur me mosdorëzimin e mandatit të deputetes, duke theksuar se do të mbetet në Parlament dhe se nuk mund të marrë pjesë në një aksion opozitar me LSI, që ka vjedhur vota. Pas deklaratës së vajzës së Azem Hajdar

Protesta e opozitës/ Minareja e xhamisë së Namazgjasë mbushet me snajpera
  • 2019-03-05

Protesta e opozitës/ Minareja e xhamisë së Namazgjasë mbushet me snajpera

Opozita protestoi sot para Parlamentit nën masa të rrepta sigurie nga ana e policisë së Shtetit dhe kryesisht tubimi ishte i qetë, përveç disa kapsollave dhe flakadanëve të hedhur nga turma e qytetarëve. Por, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu duke ju referuar shtetrrethimit

No Pic available
  • 2019-03-04

Beni i Nazmijes e rrëmbeu me armë në kokë, reagon Dritan Leli: Jam (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot në Faceboo një denoncim të qytetarit dixhital nga Vlora, ku thuhej se kryebashkiaku Dritan Leli ishte rrëmbyer në zyrë nga një kapobandë e qytetit bregdetar, që i kishte vendosur armën në kokë. Pas postimit të Berishës ka reaguar vetë Leli p

Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën
  • 2019-03-03

Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën

Djegia e mandateve të deputetëve duket se do të krijojë një opozitë të re në Parlament, me 4 prej kandidatëve në listat e LSI-së që tashmë e kanë pranuar të zëvendësojnë kolegët e tyre të dorëhequr. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur punën për të plotësuar vendet bosh,

Samiti i Diasporës/ Shpërthen tenori i njohur: Sështë dasma e djalit të Ramës
  • 2019-03-02

Samiti i Diasporës/ Shpërthen tenori i njohur: Sështë dasma e djalit të Ramës

Ditën e djeshme në Tiranë nisi Samiti i II i Diasporës, organizuar nga qeveria shqiptare, ku marrin pjesë dhjetëra personalitete të njohura që kanë ngritur lartë imazhin e Shqipërisë në vende të ndryshme të botës. Por dhjetëra të ftuar të tjerë të ministrit të Diasporës, Pande

No Pic available
  • 2019-03-02

Rama josh policët, ja çfarë u premton nga frika e protestave të opozitës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një mesazh që sipas tij Rama u ka dërguar policëve. Sipas Berishës, Rama u ka premtuar policëve që do u shlyejnë paratë e papaguara si dhe nuk do të bëjnë Vetting ndaj tyre. Berisha thekson se kjo bëhet nga frika e protestave të opozitës. Po

Murrizi flet si deputet i PS: Boja kundër Ramës, akt rrugaçëror!
  • 2019-02-28

Murrizi flet si deputet i PS: Boja kundër Ramës, akt rrugaçëror!

Sinjalet afrimi mes ish-deputetit të PD-së, Myslim Murrizi dhe Partisë Socialiste që qeveris vendin. I ftuar në emisionin Arena, Murrizi deklaron se nuk ka votuar asnjëherë Gramoz Ruçin si kryetar i Kuvendit, por nga ana tjetër ka sulmuar sulmin me bojë që iu bë Ramës pak javë më par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama