Rezultate te kerkimit per termin: +Pare

Meta: total 1000 / total_found 119584 / time 0.045 / keyword[0] pare / docs[0] 119584 / hits[0] 193859 /
Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)
  • 2019-02-04

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar dhunimin e një biznesmeni në qendër të Shijakut. Sipas Berishës biznesmeni është rrahur nga një i fortë, i cili e ka gjobitur pesë herë atë, por policia e ka lënë të lirë. Postimi i Berishës Rrihet sh

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?
  • 2019-02-03

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?

Nga Klodian TOMORRI Policia e shtetit i bllokon 5.2 milione euro nje qytetari ne Lezhe dhe e shpall me te madhe ne te gjitha mediat e vendit. Pa hetuar nese parate ishin te ligjshme apo jo, pa provuar se kishin burim kriminal, nxorren edhe emrin e personit qe zoteron llogarine duke e shpallur madje

No Pic available
  • 2019-02-01

Jaho, një martire e kohëve moderne!

E pashë një imazh nga skena e «Covent Garden» në Londër, këtë fund janari 2019 Ishte cfilitja në fytyrën e sublimes. Pashë sytë e venitur ku shpirti kishte klithur arjet më të bukura dhe ku trupi hepohej e dukej se do binte në humbëtirë. Cspektakël i dhimbshëm, i mrekullueshëm e

Kërcënimi ndaj Ramës: Të pret fati i Maduros
  • 2019-02-01

Kërcënimi ndaj Ramës: Të pret fati i Maduros

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me akuzat ndaj Edi Ramës. Një ditë më parë, të dyja palët shkëmbyen fyerje ndaj njëri-tjetrit dhe siç duket inati nuk iu ka kaluar as sot. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Berisha ka vazhduar me fyerjet dhe madje kërcënime, i cili nuk nguron

Nëse ai ju pëlqen, e zbulojnë gjestet tuaja (FOTO)
  • 2019-01-31

Nëse ai ju pëlqen, e zbulojnë gjestet tuaja (FOTO)

Gratë janë më të mira se meshkujt në artin e joshjes dhe gjuha e tyre e trupit është shumë më e artikuluar Ka gjeste që, përtej qëllimeve tona, e bëjnë një burrë të kuptojë se ne jemi të interesuar për të Loja e joshjes është delikate dhe jo gjithmonë shprehet me fjalë. Në

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video
  • 2019-01-29

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video

Ish- kryeministri Sali Berisha shprehet se pas përplasjes fizike të ndodhur sot mes grupeve të ngujuar tek Juridiku, fshihet dora e Edi Ramës. Sipas tij Rama po përdor të rinjtë e FRESH  si mish për top, për të mbyllur protestën e studentëve dhe bojkotin e tyre që vazhdon prej disa jav

Skuadra speciale anti-mafie! Në gjueti të bosëve të Ndragheta-s
  • 2019-01-25

Skuadra speciale anti-mafie! Në gjueti të bosëve të Ndragheta-s

Bëhet fjalë për një zonë në të cilën shteti është nuk funksionon. Duke pritur momentin e saktë për të vepruar dhe kapur një nga arratisurit e Aspromontes. Kush janë dhe si punojnë agjentët e gjuetisë, departamenti special, anti-‘ndrangheta Zona e Kalabrisë – Vibo Valen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama