Rezultate te kerkimit per termin: +Pare

Meta: total 1000 / total_found 119584 / time 0.045 / keyword[0] pare / docs[0] 119584 / hits[0] 193859 /
39 patenta të hequra, policia: 21-vjeçari me 169 km/h për të kapur ahengun
  • 2018-11-25

39 patenta të hequra, policia: 21-vjeçari me 169 km/h për të kapur ahengun

Policia Rrugore në Tiranë ka vijuar edhe mbrëmjen e djeshme kontrollet në akset kryesore, duke konstatuar një sërë shkeljesh nga drejtuesit e mjeteve. Me synimin për parandalimin e aksidenteve rrugore që shkak kanë drejtimin e mjetit nën efektin e alkoolit, policia ka pezulluar 21 patenta

No Pic available
  • 2018-11-25

Salah nuk harron dëmtimin në shpatull, provokon me festim si Ramos!

Mohamed Salah provokon sërish. Është një rivalitet që nuk do të përfundojë kurrë ai mes yllit egjiptian të Liverpoolit dhe Sergio Ramos, pas atij dëmtimi në shpatull që i shkaktoi kapiteni i Los Blancos ish-lojtarit të Romës në finalen e Championsit të edicionit të kaluar. Menjëhe

Policja e plagosur në protestë, Berisha: Ndrikull! Balla: Sulm i turpshëm
  • 2018-11-22

Policja e plagosur në protestë, Berisha: Ndrikull! Balla: Sulm i turpshëm

Policja e plagosur në protestën e sotme para Kuvendit, ka futur në sherr, polemika dhe akuza të ndërsjella ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kreun e grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Berisha, në një postim në Facebook, ka sulmuar sot policen e cila gjatë protestës humbi gishtat

Armë e municion në Elbasan, ja kush u arrestua në aksionin e FNSH (VIDEO)
  • 2018-11-17

Armë e municion në Elbasan, ja kush u arrestua në aksionin e FNSH (VIDEO)

E shtuna nuk ishte një ditë e qetë në Elbasan, me policinë lokale dhe FNSH që blinduan qytetin, duke ushtruar kontrolle për armë dhe persona në kërkim, kryesisht në zonën e fisit Çapja. Vetëm në mbrëmje policia ka njoftuar për rezultatet e operacionit, ku janë sekuestruar 2 armë z

Unaza e Re, Basha krah banorëve: Veliaj fundërrinë, kjo vija e dytë e kuqe
  • 2018-11-14

Unaza e Re, Basha krah banorëve: Veliaj fundërrinë, kjo vija e dytë e kuqe

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u rreshtua sot përkrah banorëve të Unazës së Re që protestojnë prej ditësh duke kundërshtuar shembjen e banesave të tyre, të cilat preken nga projekti për transformimin e aksit nga Pallati me Shigjeta deri te Sheshi Shqiponja. Basha tha se ësht

No Pic available
  • 2018-11-13

Varrezat në Pogradec janë me prenotim, gjoba është 30 mijë lekë

Fiks fare denoncoi skandalin me zë e figurë në varrezat e Pogradecit, duke sjellë fakte sesi bashkëpunojnë punonjësit, të cilët kanë rrethuar vende, duke i kamufluar si varre, por që në të vërtetë janë bosh dhe u jepen atyre që paguajnë bakshish. Për të gjetur një varr, në Pogr

Sqarimi i Panuccit: Ja pse nuk erdhi Loret Sadiku, Grezda e Kaçe
  • 2018-11-12

Sqarimi i Panuccit: Ja pse nuk erdhi Loret Sadiku, Grezda e Kaçe

Loret Sadiku mbetet në planet e Christian Panuccit për të ardhmen, pavarësisht se nuk pranoi të ishte pjesë e skuadrës për dy ndeshjet e radhës. Trajneri italian tregoi në konferencën për shtyp se kishte patur një bisedë me mbrojtësin e Kasimpasas në Turqi, duke sqaruar edhe arsyen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama