Rezultate te kerkimit per termin: +Partia +Socialistebrbr

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

Basha nuk mund ta beje Rrugen e Arberit

brbrPas perfundimit te mitingut te opozites ne Peshkopi ka reaguar Partia Socialiste Ne nje deklarate per mediat partia me e madhe e mazhorances thekson se ky takim elektoral i ndihmon dibranet te bejne dallimin mes nje force politike qe vetem shpif si PD dhe nje force politike si Partia Socialiste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.458Z

PD KQZ emeroi militanitin e PS kryetar te KQZ ne Kurbin

0 brbr SSSAbrASS brbrNe Kurbin ku Partia Demokratike kerkoi futjen ne gare te Ilir Pjetres pas doreheqjes se Altin Bines procesi zgjedhor nisi me vonesebrbr brbrKjo per shkak te zevendesimit te komisionereve te djathe me perfaqesues nga shoqeria civile Partia Demokratike e konsideroi kete vendim te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.631Z

Basha mbledh aleatet per zgjedhjet

brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur aletet e tij per te diskutuar mbi zgjedhjet vendore te 21 qershorit Ne perfundim te ketij takimi mesohet se eshte diskutuar per parimet dhe jo per emrat konkret Sikunder kishte paralajmeruar nje nga aleatet kryesor te demokrateve kreu i rep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.040Z

Meta rizgjidhet kryetar i LSI

var fbShare url httpvizionplusalmeta-rizgjidhet-kryetar-i-lsisize smallbrbrIlir Meta do te vijoje te jete Kryetar i Levizjes Socialiste per Integrim Pas numerimit te votave te mbi 42 mije anetareve Meta mori mbeshtetjen e 76 te tyre Nderkohe qe rivalet e tij Perparim Spahiu dhe Shezai Rrokaj moren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.726Z

PS terhiqet nga Komisioni i Dekriminalizimit

0 brbr SSSAbrASS brbrAshtu sic kishte lajmeruar edhe me pare Partia Socialiste do te depozitoje ne Kuvend variantin e saj te projekt-ligjit per dekriminalizimin Perfaqesues te saj thane se komisioni i ngritur per kete ceshtje e ka perfunduar misionin e tij dhe se te dyja draftet duhet ti shkojne Ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.646Z

PD Rama orkestroi incidentin ne Erseke me Bashen

brbrOpozita ka akuzuar mazhorancen per incidentin ne takimin e liderit te opozites Lulzim Bashes ne Erseke Ne fillim te seances plenare kryetar i grupit parlamentar te PD Edi Paloka tha se personi i cili qelloi me karrige eshte i lidhur me pushtetin dhe sipas tij ky eshte nje akt i orkestruar nga kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.380Z

Nafta Gjylameti Cmimi ne Shqiperi perputhet me rajonin

brbrMenjehere pas deklarates se PD-se se cmimi i naftes ne bote ka rene dy here me shume ne krahasim me vendin tone ka reaguar edhe Partia Socialistebrbr brbrSipas deputetes Blerina Gjylameti PD vijon te kete probleme me shifrat pasi ka pergenjeshtruar kryetarin e saj i cili vetem disa dite me pare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama