Rezultate te kerkimit per termin: +Partis +Socialiste +Belsh

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.575Z

KQZ padit 4 numërues në Belsh

03-06-2011 / Gazeta 55 Falsifikuan tabelën e rezultateveKQZ do të ngre një padi, në Prokurori kundër katër numëruesve të kutisë 25/63, për Këshill Bashkiak, të Belshit, pasi ata kanë falsifikuar tabelën e grupit të num&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.481Z

KQZ do ti kerkoje Prokurorise hetim mbi grupin e numerimit te Belshit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do t’i kërkojë Prokurorisë të ndjekë penalisht grupin e numërimit të votave të kutisë për Këshillin e Bashkisë Belsh, në qendrën e votimit 2563. Gjatë verifikimit dhe numërimit, t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.937Z

Berisha: Ne e mbrojmë fermerin, Rama synon rrënimin me heqjen e TVSH-së

ELBASAN-Kryeministri Sali Berisha ishte i pranishëm sot në inaugurimin e aksit Gostimë- Gjyralë- Belsh, ku premtoi se qeveria 4 vitet e ardhshme do të trefishojë grantet dhe investimet në këto zona. Berisha garantoi se do të bëjë gjithçka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.927Z

Berisha ne Dumre Karrigia rruga e vetme e Rames

Kryeministri Sali Berisha ishte i pranishëm në përurimin e rrugës Belsh – Fierzë - Kosovë, në zonën e Dumresë, me gjatësi 18 kilometra dhe investim me vlerë 353 milionë lekë. Nga kjo rrugë, përfitojnë 25 mijë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.925Z

Kryeministri Berisha përuron rrugën Belsh – Fierzë – Kosovë, investim me vlerë 353 milionë lekë  

-      "Ky muaj e kjo fushatë do të jetë fushata e shndërrimit të ëndrrave tuaja në projekte. Katër vitet që vijnë do të jenë vite e shndërrimit të projekteve në realitet" Kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.558Z

Lidershipi socialist shkel rregullat statutore

Partia Socialiste po përjeton një ndër situatat më të vështira të drejtimit të degëve. Vitin e kaluar, duke nisur nga muaji qershor duhet të zhvilloheshin zgjedhjet për krerët e njësive vendore të kësaj partie. Proces i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.902Z

Fjala e kryeministrit Berisha në tubimin elektoral në Belsh, Elbasan  

Të dashur qytetarë dhe qytetare te Belshit, banorë të Dumresë Përshëndetjet më të përzemërta, mirënjohjen më të thellë për ju, banorëve të Dumresë për mbështetjen e madhe që i keni dhë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama