Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Demokratike +Florion

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.740Z

Darien Xhindole kandidati i PD per Bashkine e Lushnjes

brbrDarien Xhindole do te jete kandidtati qe do te garoje ne emer te Partise Demokratike per Bashkine e Lushnjes ne zgjedhjet vendore te 21 qershorit Xhindole i cili vjen si administrator i nje biznesi privat do te perballet me kryetarin aktual te bashkise Lushnje Fatos Tushe br Por ndryshe nga her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.374Z

Shkarkimi i Drejtoreshes se INSTAT

Deputeti i Partise Demokratike Florion Mima denoncoi sot shkarkimin e drejtoreshes se INSTAT Ines Nurja. Sipas Mimes, kjo ka per qëllim politizimin e ketij institucioni. Deklarata e plotë e deputetit të PD, Florion Mima Sot, kryeministri i ri i vendit, ka shkarkuar, në thyerje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.166Z

PD: Rama, simbol i korrupsionit ne bote

Perfaqesuesit e Partise Demokratike, vijuan dje akuzat e tyre ndaj kryetarit te Partise Socialiste, Edi Rama, ne lidhje me korrupsionin dhe aferat korruptive ne vend. Zedhenesja e PD-se, Erla Mehilli, deklaroi dje se PD denoncon Edi Ramen, njeriun qe per 9 vite rresht i mohoi atesine dhe kafshaten e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.114Z

Arrestimet e protestuesve deputetet e PD-se zene deren e komisariatit

Transmetuar me 09122015 - 2045 PUBLICITET Deputetet e Partise Demokratike si dhe disa mbeshtetes te tyre jane mbledhur para komisariatit numer 1 ne Tirane per te kerkuar lirimin e protestueseve te arrestuar pas protestes se op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.116Z

Arrestimi i protestuesve deputetet e PD i zene deren komisariatit

Transmetuar me 09122015 - 2045 PUBLICITET Deputetet e Partise Demokratike si dhe disa mbeshtetes te tyre jane mbledhur para komisariatit numer 1 ne Tirane per te kerkuar lirimin e protestueseve te arrestuar pas protestes se op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.758Z

Mima tradhton LZHK-ne tani deputet i pavarur

Parlamentari i PD-se Deputeti i zgjedhur ne listen e Partise Demokratike ne vitin 2009 per Qarkun e Tiranes Florion Mima tashme mund te cilesohet si deputet i pavarur. Ne sitin e Kuvendit Mima figuron si deputet i pavarur dhe jo ashtu sic ishte paralajmeruar si i Levizjes per Zhvillim Kombetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.097Z

MEI depoziton ne prokurori dosjen padit 3 ish-ministra

Tirane 28 dhjetor 2015 NOAal - Ministria e Energjise dhe Industrise ka paditur 3 ish-ministra te kabinetit qeveritar Berisha per shkak te privatizimit te OSSH-sebr br Kallezimi penal ne prokurori eshte bere edhe ndaj Ridvan Bodes Genc Rulit dhe Florion Mimes te cilet praktikisht jane deputete te P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama