Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Demokratike +Shqiptare

Total: 3096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.584Z

Kryeministri Berisha ne Mbledhjen e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike

Gjate fjales se tij me gjeresisht kryeministri Berisha u shpreh Ju pershendes perzemersisht dhe ju ftoj te vazhdojme te gjithe axhenden tone me kthjellimin qartesimin ne te gjitha aspektet e vendimit historik per secilin qytetar shqiptare qe nuk ka pasaporte diplomatike apo sherbimi per levizje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.630Z

Largohen 180 anetare nga PS, grisin teseren e partise

Nje pjese e anetareve te Partise Socialiste ne Valias te Ri dhe organizata te PS-se ne Kukes kane shpallur dje largimin nga kjo force politike te t’ju bashkuar Partise Demokratike. Jane 30 anetare nga strukturat e Partise Socialiste dhe mbi 150 anetare te kesaj partie nga Kukesi dhe zonat e tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.085Z

Rama takon Thacin Territet hapesira demokratike

SHKUP ndash Ne vijim te vizites ne Maqedoni kryetari i PS-se Edi Rama eshte takuar me Kryetarin e Partise Demokratike Shqiptare Menduh Thaci.Kryetari i PS Edi Rama u shpreh se ne takimin me Kreun e PDSH kane biseduar per situaten politike qofte ne Shqiperi qofte ne Maqedoni. Rama tha se eksperienca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.853Z

Ndoka Jo aleance me Partine Demokratike

Mohimi Kreu i PDK-se Kreu i Partise Demokristiane Nard Ndoka deklaroi dje se fjalet per nje kalim te tij te koalicioni i djathte i drejtuar nga kreu i qeverise Sali Berisha jane krejtesisht te paverteta. Ne nje prononcim per Shqip Ndoka theksoi se kontaktet e tij te vetme me zyrtare te Partise Demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.577Z

Veliaj i jep partise se Bamir Topit ish-zyrat e PD-se

Transmetuar me 09042016 - 1556 Godina qe deri tre vjet me pare ishte selia qendrore e partise me te madhe te se djathtes shqiptare i eshte dhene nje partie te vogel fraksion i PD e drejtuar nga ish Presidenti Bamir Topibr br Keshtu Fryma e re Demokratike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.636Z

Bulku Ka nje fushate nga PS per te sulmuar femrat e Partise Demokratike

Intervista Flet deputetja demokrate Felaj me kercenoi se do te ma punonin si ne Fier Deputetja demokrate Rajmonda Bulku njekohesisht nje artiste e njohur ne vend flet per ate qe ajo e quan lufte e PS-se e bere nepermjet femrave kunder femrave deputete te PD-se. Bulku ne intervisten per Shqip flet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.149Z

Une, xhindi i Partise Demokratike apo Qose, Grindaveci i Zi i Vuthajt

Miranda Haxhia Si nuk mesova dot qe ta pi kafen! E dini sa kam vuajtur per te mesuar kuptimin e fjales - kallakanxhe? Mu desh te shkoja ne nje qebaptore me pronare gjakovare per te mesuar se cila ishte perkedhelia qe z.Qose kishte rezervuar si replike per mua. E dini qe me pelqeu shume? Pronari me o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama