Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Demokratike +Shqiptare

Total: 3096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.511Z

Zgjedhjet brenda Partise Demokratike

Zgjedhjet brenda PD-se Partia Demokratike nisi sot zyrtarisht procesin e zgjedhjeve ne degen me te madhe te vendit ne Tirane Gjate nje mbledhje te zhvilluar ne mesdite kryetari i PD-se Lulzim Basha caktoi me shume se 60 koordinatore te cilet do te punojne ne Bashkine e Tiranes dhe ne zonat perreth A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.296Z

Kryeministri Fatos Nano ka marre sot nje leter pershendetese nga z. Arber Xhaferri Kryetar i Partise Demokratike Shqiptare te Maqedonise. Z. Xhaferri ka uruar Kryeministrin Nano dhe qeverine qe

Kryeministri Fatos Nano ka marre sot nje leter pershendetese nga z. Arber Xhaferri Kryetar i Partise Demokratike Shqiptare te Maqedonise. Z. Xhaferri ka uruar Kryeministrin Nano dhe qeverine qe ai drejton per hapjen zyrtare te negociatave, per nenshkrimin e Marreveshjes se Stabilizim –A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.288Z

Kryeministri dhe Kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano i ka derguar sot nje mesazh urimi Kryetarit te Partise Demokratike zotit Sali Berisha me rastin e 12 Vjetorit te krijimit te PD-se. Ne ke

Kryeministri dhe Kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano i ka derguar sot nje mesazh urimi Kryetarit te Partise Demokratike zotit Sali Berisha me rastin e 12 Vjetorit te krijimit te PD-se. Ne kete mesazh thuhet: "12 dhjetori, dita e themelimit të Partisë Demokratike të Shqipërisë, një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.146Z

Fjala e Kryeministrit Berisha ne Mbledhjen e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike

Sot nen drejtimin e kryeministrit Berisha u zhvillua mbledhja e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike. Me poshte vijon fjala e plote e kryeministrit Berisha Zonja dhe zoterinj deputete Se pari ju kerkoj ndjese per vonesen por po vij nga Shkodra. Se dyti ju pershendes perzemersisht dhe le te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.281Z

Kryeministri Fatos Nano i dergoi sot nje leter urimi Kryetarit te Partise Demokratike te Shqiperise, z.Sali Berisha, me rastin e anetaresimit te kesaj partie ne Grupimin e Partive Popullore Europiane.

Kryeministri Fatos Nano i dergoi sot nje leter urimi Kryetarit te Partise Demokratike te Shqiperise, z.Sali Berisha, me rastin e anetaresimit te kesaj partie ne Grupimin e Partive Popullore Europiane. Ne kete leter Kryeministri Nano shkruan: "Zoti Berisha, Me kenaqesi mesova lajmin e antar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.402Z

Presidenti i Partise Popullore Evropiane Reforma shume e rendesishme per integrimin evropain

Transmetuar me 20072016 - 1932 Presidenti i Partise Popullore Evropiane Joseph Daul dha nje deklarate pas arritjes se konsensusit per reformen ne drejtesi ne Shqiperi duke theksuar se kreu i Partise Demokratike Basha negocioi me suks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.283Z

Paloka: Rama të ndjekë rrugën demokratike

Deputeti i Partise Demokratike, Edi Paloka kundershton deklaratat e Edi Rames per rrezimin e pushtetit me protesta. “Nuk e di nga i ka lindur kjo forcë Ramës. Ndoshta e ka nga dhëmbët e rinj që ka vënë. Ai duhet ta dijë që as forca as trimëria nuk vijnë nga dhëmbët sepse ashtu gji

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama