Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Demokratike +Shqiptare

Total: 3096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.048Z

Basha Ekonomia ne krize jemi para nje emergjence kombetare

Transmetuar me 09102014 - 1350 Tirane 9 tetor 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka komentuar situaten ekonomike ne vendbr br Basha shprehet se familja shqiptare po perjeton sot si kurre me pare momentet me te veshtira te ekzistences

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.474Z

Maqedoni ne gare Ivanov e Pendarovski

Kandidati i VMRO-DPMNE-se Georgi Ivanov dhe ai i LSDM-se Stevo Pendarovski do te garojne ne raundin e dyte te zgjedhjeve presidenciale qe do te mbahet me 27 prill ne Maqedoni Dy kandidatet kane marre numrin me te madh te votave ne zgjedhjet e te dieles respektivisht Ivanov mbi 25 dhe Pendarovski 183

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.027Z

Basha ironizon Ramen I duket sukses qe familjet jetojne me 5 dollare ne dite

Transmetuar me 11042016 - 1550 Tirane 11 prill 2016 NOAal - Pas deklarates ne Facebook te Kryeministrit Edi Rama ne lidhje me renditjen e Shqiperise ne raportin e Bankes Boterore ka reaguar edhe kryetari i Partise Demokratike Lulzim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.097Z

"Mbeshtesim veprimtarine e gruas"

"Dinjiteti i gruas shqiptare nuk mund te preket. Ne kater vitet qe vijne, ne se bashku do te shohim nje Shqiperi tjeter, nje Shqiperi teresisht evropiane". Keshtu deklaroi kreu i Partise Demokratike, Sali Berisha gjate fjales se tij ne Forumin e Gruas Demokrate ne Pallatin e Kongreseve. Duke folur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.573Z

Kriza ne Maqedoni rrezikon integrimin

Procesi i integrimit ne NATO dhe ne Bashkimin Europian po rrezikohet gjithnje e me shume pasi opozita ne Maqedoni do operoje jashte parlamentit duke i hapur rruge nje krize te re politike ne vend Pasi dorezuan mandatin 33 deputete te LSDM-se qe akuzon qeverine per manipulimin e zgjedhjeve pritet qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.853Z

PD: Opozita "sulm" nderkombetareve

Rozeta Rapushi Partia Demokratike reagoi dje ndaj qendrimeve te socialisteve qe dy dite me pare, e cilesuan si "te papjekur" deklaraten e kreut te Asamblese Parlamentare te Keshillit te Evropes, Mevlut Cavushoglu per zgjidhjen e ngercit politik ne vend. Ne emer te selise blu, deputetja demokrate, L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.660Z

Basha: Anetaret pjese e vendimmarrjes ne PD Rozeta Rapushi

Kandidati per kreun e Partise Demokratike, kreu i Bashkise se Tiranes, Lulzim Basha, premtoi dje gjate nje takimi me strukturat e PD-se ne Tirane, se me te ne krye shqiptareve do tu rikthehet mazhoranca morale, pasi mazhoranca e re deshmoi se eshte kunder interesit te qytetareve dhe eshte vetem mazh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama