Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Demokratike +Shqiptare

Total: 3096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.288Z

Kryeministri dhe Kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano i ka derguar sot nje mesazh urimi Kryetarit te Partise Demokratike zotit Sali Berisha me rastin e 12 Vjetorit te krijimit te PD-se. Ne ke

Kryeministri dhe Kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano i ka derguar sot nje mesazh urimi Kryetarit te Partise Demokratike zotit Sali Berisha me rastin e 12 Vjetorit te krijimit te PD-se. Ne kete mesazh thuhet: "12 dhjetori, dita e themelimit të Partisë Demokratike të Shqipërisë, një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.146Z

Fjala e Kryeministrit Berisha ne Mbledhjen e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike

Sot nen drejtimin e kryeministrit Berisha u zhvillua mbledhja e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike. Me poshte vijon fjala e plote e kryeministrit Berisha Zonja dhe zoterinj deputete Se pari ju kerkoj ndjese per vonesen por po vij nga Shkodra. Se dyti ju pershendes perzemersisht dhe le te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.281Z

Kryeministri Fatos Nano i dergoi sot nje leter urimi Kryetarit te Partise Demokratike te Shqiperise, z.Sali Berisha, me rastin e anetaresimit te kesaj partie ne Grupimin e Partive Popullore Europiane.

Kryeministri Fatos Nano i dergoi sot nje leter urimi Kryetarit te Partise Demokratike te Shqiperise, z.Sali Berisha, me rastin e anetaresimit te kesaj partie ne Grupimin e Partive Popullore Europiane. Ne kete leter Kryeministri Nano shkruan: "Zoti Berisha, Me kenaqesi mesova lajmin e antar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.402Z

Presidenti i Partise Popullore Evropiane Reforma shume e rendesishme per integrimin evropain

Transmetuar me 20072016 - 1932 Presidenti i Partise Popullore Evropiane Joseph Daul dha nje deklarate pas arritjes se konsensusit per reformen ne drejtesi ne Shqiperi duke theksuar se kreu i Partise Demokratike Basha negocioi me suks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.283Z

Paloka: Rama të ndjekë rrugën demokratike

Deputeti i Partise Demokratike, Edi Paloka kundershton deklaratat e Edi Rames per rrezimin e pushtetit me protesta. “Nuk e di nga i ka lindur kjo forcë Ramës. Ndoshta e ka nga dhëmbët e rinj që ka vënë. Ai duhet ta dijë që as forca as trimëria nuk vijnë nga dhëmbët sepse ashtu gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.584Z

Kryeministri Berisha ne Mbledhjen e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike

Gjate fjales se tij me gjeresisht kryeministri Berisha u shpreh Ju pershendes perzemersisht dhe ju ftoj te vazhdojme te gjithe axhenden tone me kthjellimin qartesimin ne te gjitha aspektet e vendimit historik per secilin qytetar shqiptare qe nuk ka pasaporte diplomatike apo sherbimi per levizje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.630Z

Largohen 180 anetare nga PS, grisin teseren e partise

Nje pjese e anetareve te Partise Socialiste ne Valias te Ri dhe organizata te PS-se ne Kukes kane shpallur dje largimin nga kjo force politike te t’ju bashkuar Partise Demokratike. Jane 30 anetare nga strukturat e Partise Socialiste dhe mbi 150 anetare te kesaj partie nga Kukesi dhe zonat e tjera

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama