Rezultate te kerkimit per termin: +Partizani

Meta: total 1000 / total_found 7966 / time 0.004 / keyword[0] partizani / docs[0] 7966 / hits[0] 19123 /
Stacione për shitjen e bombolave të gazit, në fuqi rregullat e reja
  • 2016-04-21

Stacione për shitjen e bombolave të gazit, në fuqi rregullat e reja

Gjiknuri takon tregtarët: Keni përgjegjësi për standardin e bombolës Rregullat e reja Pronësia – Sipas vendimit të qeverisë, bombolat do të jenë pronë e kompanive tregtare, të cilat do të bëjnë edhe instalimin në shtëpi Pajisjet – Vendimi urdhëron vendosjen e pajisjev

Prezantohet Arena Kombëtare, batutat e Ramës: Kjo bluzë i bën Zahos, jo mua
  • 2016-04-21

Prezantohet Arena Kombëtare, batutat e Ramës: Kjo bluzë i bën Zahos, jo mua

Kryeministri Edi Rama nuk i ka lënë batutat në prezantimin e projektit të stadiumit "Arena Kombëtare", teksa ka theksuar se ai do jetë një ndër më të bukurit në Europë. "Kur një përfaqësues i UEFA-s erdhi dhe po flisnim për projektin, i thashë: Keni stadium si ky ju përvec Juvent

Çiljeta me duhan e RedBull në stadium dhe një dhuratë nga Alban Hoxha
  • 2016-04-19

Çiljeta me duhan e RedBull në stadium dhe një dhuratë nga Alban Hoxha

"Partizani" fitoi mbrëmjen e së dielës në "Qemal Stafa" 3-0 ndaj "Vllaznisë", në një ndeshje ku nuk munguan golat dhe mbështetja e tifozerisë së kuqe në stadium. Një ndër fanset që duket se i sjell fat ekipit kryeqytetas, është edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga. Pas fanellës që p

Partizani kercenon Skenderbeun vetem 2 pike larg
  • 2016-04-18

Partizani kercenon Skenderbeun vetem 2 pike larg

Dy gola nga Sukaj dhe nje nga i riu Fili i kane dhene nje fitore te paster 3-0 Partizanit ndaj Vllaznise duke e ngushtuar me vetem dy pike nga Skenderbeu i vendit te parebr br Partizani zhvilluan nje pjese te pare te mire por shkodranet arriten ta mbajne te paprekur porten e tyre madje edhe 15 min

No Pic available
  • 2016-04-18

Partizani nuk fal, mund pastër Vllazninë dhe rihap kampionatin

Partizani ka përfituar më së miri nga humbja e Skënderbeut një ditë më parë. Të kuqtë ka arritur një fitore të pastër në Qemal Stafa, duke mundur me rezultatin 3-0 Vllazninë. Të tre golat u shënuan në pjesën e dytë. Xhevahir Sukaj shënoi golin e parë pas një pasimi të Fejzull

Partizani mposht 3-0 Vllazninë, vetëm 2 pikë larg Skënderbeut
  • 2016-04-18

Partizani mposht 3-0 Vllazninë, vetëm 2 pikë larg Skënderbeut

Dy gola nga Sukaj dhe një nga i riu Fili i kanë dhënë një fitore të pastër 3-0 Partizanit këtë të diel ndaj Vllaznisë, duke e ngushtuar me vetëm dy pikë nga Skënderbeu i vendit të parë. Partizani zhvilluan një pjesë të parë të mirë, por shkodranët arritën ta mbajnë të pap