Rezultate te kerkimit per termin: +Pasho +Maksuti

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.316Z

Shembja e pallatit, deshton seanca e pare

Gjirokaster- Gjykata e Faktit Gjirokaster nisi dje procesin gjyqesor ndaj shtate te pandehurve, te cilet dyshohen si shkaktare te shembjes se pallatit pese katesh ne lagjen "11 Janari" ne muajin nentor te vitit te kaluar, ku pati 3 te vdekur. Po pervec faktit se ky gjyq ka shenuar nisjen e tij, nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.263Z

Tragjedia e Gjirokastrës, 38 vjet burg për të akuzuarit

21/10/2009  Prokuroria jep pretencën. Përveç dënimit fizik dhe 2,4 milionë lekë për 7 të pandehurit GJIROKASTËR - Njëmbëdhjetë muaj pas shembjes së pallatit pesëkatësh në lagjen “11 Janari”, ku humbën jetën tre shtetas dhe ngelën të pastrehë 14 familje, Prokuroria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.250Z

Gjirokastër, 38 vjet burg për përgjegjësit e "9 Nëntorit"

Njëmbëdhjetë muaj pas ngjarjes tragjike të shembjes së një pallati pesëkatësh në lagjen "11 Janari" të Gjirokastrës, ku humbën jetën tre shtetas dhe ngelën të pastreha 14 familje, Prokuroria e Gjirokastrës ka kërkuar shpalljen fajtorë të shtatë të pandehurve, duke i dënuar me 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.060Z

Shembja e pallatit, 7 të pandehurit kërkojnë pafajësi

03/11/2009  Sipas tyre pretenca e prokurorëve jo e bazuar në ligj. Ish-sekretaria e KRRT-së: Kam prova të reja GJIROKASTËR - Shtatë të pandehurit që akuzohen nga Prokuroria e Gjirokastrës për shembjen e pallatit pesëkatësh në lagjen “11 janari”, ku humbën jetën 3 shtetas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.733Z

Studimi, 20% e shqiptarëve vuajnë nga ankthi

Autori i Lajmit: Redaksia Njerëzit në vendin tonë janë të predispozuar të kenë frikë, madje, edhe të shfaqin gjendje të ankthit. Më të prekur nga këto çrregullime janë të rinjtë. Në një takim mes specialistëve psikiatër të vendit u theksua se stresi, depresioni dhe ankthi nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.863Z

Shkarkohet për keq administrim drejtori i Prokurorisë së Beratit

TIRANE – Drejtuesi i Prokurorisë së rrethit të Beratit, Xhemal Saliaj, është shkarkuar sot nga detyra për shkak të keq administrimit të dokumentacionit dhe mos ushtrimit të funksioneve drejtuese, njoftohet në një komunikatë për s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.202Z

Zgjerohet radha e elitës intelektuale, 212 fimëtarë të peticionit kundër Edi Ramës

Listës së 41 personaliteteve të elitës së Kombit i shtohen sot Rektorët e Universiteteve të Shqipërisë, zv/Rektorët, Dekanët dhe Profesorët nga të gjitha Fakultetet Arrin në 212 numri i ajkës shqiptare kundër Ramës, duke i kërkuar të mos pengojë më Shqipërinë drejt Evropës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama