Rezultate te kerkimit per termin: +Paske

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.030Z

Sa e paske tradhtuar të shkretin Van der Vaart! (FOTO)

Ajo është një nga femrat më të pëlqyera dhe më të përfolura në Gjermani, edhe pse është holandeze. Bëhet fjalë për gruan e futbollistit Rafel van der Vaart, 30 vjeç, me të cilin është në proces divorci. Sylvie van der Vaart, 35 vjeç, është një moderatore televizive, ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.881Z

I paske bërë lëmsh të gjitha zoti Mandela (FOTO)

Ai është stërnipi i Nelson Mandelës dhe imazhi kryesor i familjes Mandela. Vetë Nelson thotë se Mandla Mandela, 38 vjeç, është trashëgimtari i tij në politikë. Por Mandla është përfshirë në një seri skandalesh që kulmuan me një deklaratë ditën e sotme. Mandla, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.443Z

Humbe 2 mln sterlina në bixhoz? Atëherë paske para

Një saudite e pasur, që humbi 2 milionë sterlina brenda një nate në bixhoz në hotelin The Ritz në Londër, u dënua nga një gjyqtar që të paguajë gjithçka i detyrohej hotelit. Noral Al- Daher, 47 vjeç, e njohur edhe si Princeshë Nora, tentoi që të padiste kazinonë Piccadilly, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.760Z

Po paske ikur fare ore, të paska vënë mosha përpara: Çfarë nuk u dëgjua nga Asambleja e djeshme e PS-së

Që të jesh deputet duhet ti pëlqesh kryetarit të partisë. Kështu u shpreh Koço Kokëdhima, por nga salla ia pritën: Hë bravo! Po ti si u bëre. Si u zgjodhe ti? Ky është një fragment në fjalimin e gjatë të Koço Kokëdhimës në Asamblenë e Partisë Socialiste ku ai u zhvesh nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.593Z

Video e Ramës në Fb, komentuesi ironizon: Paske sjellë detin në Himarë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video sot në faqen e tij në Facebook dhe shkruan: "Nuk është Jugu i Francës. Eshtë Himara e rilindur falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urban". Komentues të shumtë e kompimentojnë kreun e qeverisë për punën e realizuar, ndërsa të tjerë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.461Z

Tani Labet kane fituar ne BB se jemi te zgjuar Liami Ti e paske ne tullum ske per te fituar

Meti dhe Liami ndodhen ne sallon duke diskutuar me njeri-tjetrin per spektaklin dhe per eliminimin Lorenes nga shtepia. Liami e ka shprehur edhe me pare deshiren per te qendruar Meti ne shtepi dhe per te dale Lorena. Ai thote se qendrimi i Lorenes nuk kishte rendesi dhe se ka ndodhur ajo qe duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.620Z

Modelja i pergjigjet kritikeve Ikni mbushuni

Është një modele e mrekullueshme, por edhe për të nuk mungojnë kritikat nga përdoruesit e Twitter-it. Bukuroshja e ‘Sports Illustrated’ kishte postuar të martën një foto dhe komentet që kishte marrë ishin të tilla:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama