Rezultate te kerkimit per termin: +Paske

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.777Z

Kasollja i thotë Pallatit:" Ç'paske kështu miku im, qenke gjithë nerva sot...?

- Kasollja i thotë Pallatit:" Ç'paske kështu miku im, qenke gjithë nerva sot...?-Pallati përgjigjet: " Si mos jem! Si mos jem! S'e sheh që më ka dalë një ndërtim pa leje në trup?!...

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.269Z

BATUTAT e deputetëve të PS-së për prostitutat e Doktorit

Sali Berisha është bërë object humori në seancën e djeshme në parlament, pas deklaratës së tij, se ska prostitutë që ai ti ketë ngelur borxh. Deputetët e PS-së kanë qeshur me të madhe pas kësaj deklarate, ndërsa e kanë komentuar atë kështu: Erjon Braçe: U paske dhënë edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.877Z

Seanca, replika Naço-Ruçi

Seanca e djeshme plenare është shoqëruar dhe me replika të ashpra mes deputetëve. Fjala e nënkryetarit të Kuvendit, Nasip Naço, është shoqëruar me reagimin e ashpër të socialistit Gramoz Ruçi. Deputeti i LSI-së komentoi një shkrim të organit të shtypit të Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.717Z

Kujtesa

Dy shoke po bisedonin me njeri-tjetrin: - E di ti qe mua ka filluar te me humbe kujtesa fare? Sa e them nje gje, mjaftojne qe te kalojne dy sekonda dhe nuk e mbaj mend. - Mos, more shok, keq e paske punen. Po ti ishe mire, qe kur te ndodhi keshtu? - Qe kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.161Z

Të dërgosh vajzën me studime është punë e vështirë....

Një studente në Stamboll i telefonon babait të saj në Ankara: - Baba! Mirëdita. Jam unë Lale... - Ooooo. Vajza ime e dashur. Pa hë, si të kam? - Lëre mos e pyet babush. S’jam fare në qejf. - Pse? Ka ndonjë problem? Vajza fillon të qajë, ndërsa babai po çmendet nga mërzia dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.618Z

Për të mirën e Shqipërisë

Sa fat paske o Berishë paske lindur më këmishë miqtë t’i merr Perëndia kundërshtarët gjuetia Në Armen të kanë kënduar korrupsionin ke dërrmuar Lufton ti, çupa dhe djali Me tre lule s'vjen behari Nuk fitohet kjo betejë pa mobilizim më tej me pushtuesin kur luftua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.323Z

Sinani- Ramadanit: Më keni vënë në dilemë, s'po di a me u kthy në Kosovë a me ik dika

Këshilltari i liderit të AAK-së, Burim Ramdani përmes një postimi në Facebook kishte ironizuar me listën emrave të cilët do të gjykohen nga Gjykata Speciale e cila u publikua nga gazetari Milaim Zeka. Rmadani kishte përpiluar një listë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama