Rezultate te kerkimit per termin: +Paske

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.760Z

Po paske ikur fare ore, të paska vënë mosha përpara: Çfarë nuk u dëgjua nga Asambleja e djeshme e PS-së

Që të jesh deputet duhet ti pëlqesh kryetarit të partisë. Kështu u shpreh Koço Kokëdhima, por nga salla ia pritën: Hë bravo! Po ti si u bëre. Si u zgjodhe ti? Ky është një fragment në fjalimin e gjatë të Koço Kokëdhimës në Asamblenë e Partisë Socialiste ku ai u zhvesh nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.593Z

Video e Ramës në Fb, komentuesi ironizon: Paske sjellë detin në Himarë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video sot në faqen e tij në Facebook dhe shkruan: "Nuk është Jugu i Francës. Eshtë Himara e rilindur falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urban". Komentues të shumtë e kompimentojnë kreun e qeverisë për punën e realizuar, ndërsa të tjerë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.461Z

Tani Labet kane fituar ne BB se jemi te zgjuar Liami Ti e paske ne tullum ske per te fituar

Meti dhe Liami ndodhen ne sallon duke diskutuar me njeri-tjetrin per spektaklin dhe per eliminimin Lorenes nga shtepia. Liami e ka shprehur edhe me pare deshiren per te qendruar Meti ne shtepi dhe per te dale Lorena. Ai thote se qendrimi i Lorenes nuk kishte rendesi dhe se ka ndodhur ajo qe duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.620Z

Modelja i pergjigjet kritikeve Ikni mbushuni

Është një modele e mrekullueshme, por edhe për të nuk mungojnë kritikat nga përdoruesit e Twitter-it. Bukuroshja e ‘Sports Illustrated’ kishte postuar të martën një foto dhe komentet që kishte marrë ishin të tilla:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.788Z

Modelja i përgjigjet kritikëve: Ikni mbushuni!

Është një modele e mrekullueshme, por edhe për të nuk mungojnë kritikat nga përdoruesit e Twitter-it. Bukuroshja e ‘Sports Illustrated’ kishte postuar të martën një foto dhe komentet që kishte marrë ishin të tilla: “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

T drgosh vajzn me studime sht pun e vshtir....

Nj studente n Stamboll i telefonon babait t saj n Ankara: - Baba! Mirdita. Jam un Lale... - Ooooo. Vajza ime e dashur. Pa h, si t kam? - Lre mos e pyet babush. Sjam fare n qejf. - Pse? Ka ndonj problem? Vajza fillon t qaj, ndrsa babai po mendet nga mrzia dhe kurioziteti. - Po ka ndodhur mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.275Z

Sahatqija: Punë për mua kujt ja boj llajk e kujt jo!

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Sahatqija përmes një postimi në Facebook ka shprehur revoltën e saj ndaj disa personave të cilët sipas saj i kanë kërkuar “llogari” për like-të që i ka bërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama