Rezultate te kerkimit per termin: +Paske

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.461Z

Tani Labet kane fituar ne BB se jemi te zgjuar Liami Ti e paske ne tullum ske per te fituar

Meti dhe Liami ndodhen ne sallon duke diskutuar me njeri-tjetrin per spektaklin dhe per eliminimin Lorenes nga shtepia. Liami e ka shprehur edhe me pare deshiren per te qendruar Meti ne shtepi dhe per te dale Lorena. Ai thote se qendrimi i Lorenes nuk kishte rendesi dhe se ka ndodhur ajo qe duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.620Z

Modelja i pergjigjet kritikeve Ikni mbushuni

Është një modele e mrekullueshme, por edhe për të nuk mungojnë kritikat nga përdoruesit e Twitter-it. Bukuroshja e ‘Sports Illustrated’ kishte postuar të martën një foto dhe komentet që kishte marrë ishin të tilla:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.788Z

Modelja i përgjigjet kritikëve: Ikni mbushuni!

Është një modele e mrekullueshme, por edhe për të nuk mungojnë kritikat nga përdoruesit e Twitter-it. Bukuroshja e ‘Sports Illustrated’ kishte postuar të martën një foto dhe komentet që kishte marrë ishin të tilla: “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

T drgosh vajzn me studime sht pun e vshtir....

Nj studente n Stamboll i telefonon babait t saj n Ankara: - Baba! Mirdita. Jam un Lale... - Ooooo. Vajza ime e dashur. Pa h, si t kam? - Lre mos e pyet babush. Sjam fare n qejf. - Pse? Ka ndonj problem? Vajza fillon t qaj, ndrsa babai po mendet nga mrzia dhe kurioziteti. - Po ka ndodhur mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.275Z

Sahatqija: Punë për mua kujt ja boj llajk e kujt jo!

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Sahatqija përmes një postimi në Facebook ka shprehur revoltën e saj ndaj disa personave të cilët sipas saj i kanë kërkuar “llogari” për like-të që i ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.777Z

Kasollja i thotë Pallatit:" Ç'paske kështu miku im, qenke gjithë nerva sot...?

- Kasollja i thotë Pallatit:" Ç'paske kështu miku im, qenke gjithë nerva sot...?-Pallati përgjigjet: " Si mos jem! Si mos jem! S'e sheh që më ka dalë një ndërtim pa leje në trup?!...

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.269Z

BATUTAT e deputetëve të PS-së për prostitutat e Doktorit

Sali Berisha është bërë object humori në seancën e djeshme në parlament, pas deklaratës së tij, se ska prostitutë që ai ti ketë ngelur borxh. Deputetët e PS-së kanë qeshur me të madhe pas kësaj deklarate, ndërsa e kanë komentuar atë kështu: Erjon Braçe: U paske dhënë edhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama