Rezultate te kerkimit per termin: +Paske

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

T drgosh vajzn me studime sht pun e vshtir....

Nj studente n Stamboll i telefonon babait t saj n Ankara: - Baba! Mirdita. Jam un Lale... - Ooooo. Vajza ime e dashur. Pa h, si t kam? - Lre mos e pyet babush. Sjam fare n qejf. - Pse? Ka ndonj problem? Vajza fillon t qaj, ndrsa babai po mendet nga mrzia dhe kurioziteti. - Po ka ndodhur mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.275Z

Sahatqija: Punë për mua kujt ja boj llajk e kujt jo!

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Sahatqija përmes një postimi në Facebook ka shprehur revoltën e saj ndaj disa personave të cilët sipas saj i kanë kërkuar “llogari” për like-të që i ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.777Z

Kasollja i thotë Pallatit:" Ç'paske kështu miku im, qenke gjithë nerva sot...?

- Kasollja i thotë Pallatit:" Ç'paske kështu miku im, qenke gjithë nerva sot...?-Pallati përgjigjet: " Si mos jem! Si mos jem! S'e sheh që më ka dalë një ndërtim pa leje në trup?!...

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.269Z

BATUTAT e deputetëve të PS-së për prostitutat e Doktorit

Sali Berisha është bërë object humori në seancën e djeshme në parlament, pas deklaratës së tij, se ska prostitutë që ai ti ketë ngelur borxh. Deputetët e PS-së kanë qeshur me të madhe pas kësaj deklarate, ndërsa e kanë komentuar atë kështu: Erjon Braçe: U paske dhënë edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.877Z

Seanca, replika Naço-Ruçi

Seanca e djeshme plenare është shoqëruar dhe me replika të ashpra mes deputetëve. Fjala e nënkryetarit të Kuvendit, Nasip Naço, është shoqëruar me reagimin e ashpër të socialistit Gramoz Ruçi. Deputeti i LSI-së komentoi një shkrim të organit të shtypit të Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.717Z

Kujtesa

Dy shoke po bisedonin me njeri-tjetrin: - E di ti qe mua ka filluar te me humbe kujtesa fare? Sa e them nje gje, mjaftojne qe te kalojne dy sekonda dhe nuk e mbaj mend. - Mos, more shok, keq e paske punen. Po ti ishe mire, qe kur te ndodhi keshtu? - Qe kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.161Z

Të dërgosh vajzën me studime është punë e vështirë....

Një studente në Stamboll i telefonon babait të saj në Ankara: - Baba! Mirëdita. Jam unë Lale... - Ooooo. Vajza ime e dashur. Pa hë, si të kam? - Lëre mos e pyet babush. S’jam fare në qejf. - Pse? Ka ndonjë problem? Vajza fillon të qajë, ndërsa babai po çmendet nga mërzia dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama