Rezultate te kerkimit per termin: +Paske

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.789Z

Klodi debaton me Rezartën

07/03/10 00:40 Klodi vjen në kuzhinë ku të tjerët po përgatisin dicka për të ngënë. Ndërsa merret edhe ai me përgatitjen e darkës, Rezarta i thotë dicka në lidhje me papastërtinë që po shkaktonte se kështu nuk tregohet kultura. Klodi acarohet dhe i kthehet vrazhdë se ajo du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.830Z

UEFA, Hidink e Drogba rrezikojnë penalizimin

UEFA nuk ka përjashtuar nisjen e një hetimi disiplinor rreth deklaratave të trajnerit Gus Hidink dhe të sulmuesit Didier Drogba, në përfundim të gjysmëfinales së Ligës së Kampioneve, ku Çelsi u eliminua nga Barcelona. "Presim relacionin e gjyqtarit dhe më pas do të përcaktohen hapat q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.693Z

Një pedofil i dyshuar në kërkimgruaja e të akuzuarit: Punë femrash

TIRANË- Një tjetër rast dyshimi pedofilie vjen në dritë pas zbulimit të monstrës së Laprakës. Edhe këtë herë në Tiranë, me saktë, sërish në periferi të saj, viktimë e ngacmimit seksual është një vajzë e mitur, dymbëdhjet vjeçe, e cila ka treguar gjithë historinë tek prind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.694Z

Një pedofil i dyshuar në kërkimngacmoi seksualisht një 12 vjeçare

TIRANË- Një tjetër rast dyshimi pedofilie vjen në dritë pas zbulimit të monstrës së Laprakës. Edhe këtë herë në Tiranë, me saktë, sërish në periferi të saj, viktimë e ngacmimit seksual është një vajzë e mitur, dymbëdhjet vjeçe, e cila ka treguar gjithë historinë tek prind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.444Z

VIDEO LAJM/ Sekretari i Kokëdhimës ofron punë në këmbim të seksit me 14- vjeçaren: Tia hipim krevatit të tre

(KUJDES: VIDEO ME PERMBAJTJE SHQETESUESE) Kjo video tregon momentin kur Agron Cane, sekretar i deputetit të PS, Koço Kokëdhima, kërkon favore seksuale në këmbim të një vendi pune. Cane bisedon me nënën e një 14- vjeçareje, duke i ofruar punë asaj, nëse ajo e lejon që të bëjë sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.882Z

Fidel Ylli këndon kinezçe në foltoren e Parlamentit

Fidel Ylli Propozimi i Kryeministrit Sali Berisha për të përfshirë gjuhën kineze në arsimin shqiptar është shoqëruar me batuta dhe ironi nga deputetët e PS-së gjatë punimeve të Parlamentit. Seanca e djeshme u shoqërua edhe me momente gazmore, teksa deputeti i Partisë Socialiste, Fidel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.409Z

Bregu e Balla replika në Komisionin e Integrimit

20/09/2011  Seancë dëgjimore në Kuvend për 12 prioritetet e BE-së Një muaj para se të jepet opinioni i radhës i Komisionit Europian për përmbushjen nga Shqipëria të 12 rekomandimeve për statusin e vendit kandidat në BE, Komisioni i Integrimit zhvilloi një seancë dëgjimore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama