Rezultate te kerkimit per termin: +Pasojat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.666Z

Pasojat dramatike të përdorimit të drogës (FOTO)

Jael Strauss para disa vitesh synonte të bëhej një nga modelet më të njohura dhe për këtë arsye mori pjesë suksesshëm edhe në America’s Next Top Model. Por, prej 6 vitesh jeta e 28-vjeçares ka marrë një rrjedhë tjetër dhe dramatike. Ajo ka krijuar varësi ndaj dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.790Z

Italia vuan pasojat e stuhive

var fbShare url httpvizionplusalitalia-vuan-pasojat-e-stuhivesize smallbrbrItalia vijon te luftoje me motin e keq i cili ka mberthyer pjesen me madhe te vendit Moti u perkeqesua diten e merkure dhe me pas stuhia nisi te zhvendoset nga veriu ne drejtim te jugut te gadishullit Deri me tani eshte konf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.033Z

FOTOT/ Ja pasojat e burgut tek ish-ministri Ksera

Spiro Ksera është shfaqur i lodhur dhe i dëhspëruar në sallën e gjyqit ku ka apeluar vendimin për arrest me burg. Ksera kishte shpresuar se mund të hetohej në gjendje të lirë por gjykata e ka lënë në burg. Ksera deklaroi se ai po diskriminohet pasi është me kombësi greke. Spiro K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.844Z

Muhamed Ali: Pasojat e tre dekadave me Parkinson

Muhamed Ali ngriti grushtin e tij për herë të fundit në një set fotosh, që publikohen për herë të parë nga Daily Mail. Këto janë fotot e fundit të boksierit të ndjerë, që ndërroi jetë në moshën 74-vjeçare. Prej 32 vitesh, Ali vuante nga sëmundja e Parkinsonit. Fotot e bëra ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.083Z

PDK: Qeveria të eleminojë pasojat e "Gërdecit"

Partia Demokristiane nëpërmjet deputetit Jak Ndokaj ka kërkuar nga qeveria që të eleminojë pasojat e tragjedisë së Gërdecit. Sipas Ndokajt, për këtë çështje po ushtrohet presion i vazhdueshëm mbi Prokurorinë e Përgjithshme. "Nuk duhet të ketë më presion mbi Prokurorinë", t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.436Z

Pasojat e daljes nga BE

brbrDivorci i Britanise nga Bashkimi Europian shkaktoi tronditje ne tregjet financiare Ne Britani paundi arriti nivelin me te ulet kundrejt dollarit qe nga viti 1985 Renie te tregjeve pati edhe ne Azi Por largimi nga BE nuk do te thote se Britania menjehere pushon se qeni anetare e unionit Ky proces

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.425Z

Pasojat e xhelozisë për Sofia Vergara (FOTO)

Ajo konsiderohet si një ndër femrat me seksi në botë dhe është normale që i fejuari i saj, biznesmeni Nick Loeb, të ndihet xheloz. Mediat raportuan për një zënkë gjatë natës së ndërrimit të viteve mes tij dhe Vergaras, duke qenë se shkuan në lokalin e ish-të të k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama