Rezultate te kerkimit per termin: +Pasojat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.953Z

52% e vdekjeve, shkak sëmundjet e zemrës

Më shumë se 52 përqind e vdekjeve në Shqipëri , vijnë si pasojë e sëmundjeve të zemrës . Mjeku kardiolog Ahmet Kamberi, ka deklaruar se dy në tre te vdekur në shqiperi, janë me sëmundje të zemrës , dhe tetëdhjetë përqind e tyre janë vdekje te parakohshme . Këto deklarata kardiol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.584Z

Te Riedi pendohen: Bëmë gabim që shitëm Salihin

AUSTRI- Skuadra austriake Ried po e ndien jo pak mungesën e sulmuesit të kombëtares shqiptare, Hamdi Salihi. Trajneri i kësaj skuadre, Paul Gludovatz, është bërë pishman që e ka shitur shkodranin te Rapidi në muajt e verës, për më tepër që ende nuk ka gjetur një zëvendësues të mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.776Z

Duet i Mary J. Blige dhe Andrea Bocellit

Mary J. Blige do të bashkohet me yllin e operës Andrea Bocelli për të kënduar një duet gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve Grammy Awards, për të grumbulluar para, të cilat do të dhurohen për Haitin. Evenimenti më i madh muzikor i vitit që mbahet më 31 janar, do ta ketë një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.576Z

Rama: Nuk ndalim betejën për transparencë

Kryesocialisti Edi Rama, duke folur gjat nj konference pr mediat, ka theksuar se opozita nuk do t trhiqet nga krkesat e saj pr transparencn e zgjedhjeve dhe nuk do t ndal betejn, por do t vazhdoj prpara me dinjitet. Kreu i PS, duke ju referuar deklarats s prbashkt t dy kryetarve t grupeve t Parlamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.194Z

Rama në Mallakastër: Askush nuk do të cënojë votën

Kryetari i opozitës Edi Rama ka qënë së fundmi në Mallakastër, ku deklaroi se askush nuk duhet të cënojë votën e lirë. Lideri i PS-së shprehu bindjen për fitoren e forcës politike që drejton më 28 qershor. Ai gjithashtu u shpreh se kjo zonë është ndër më të varfrat dhe më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.554Z

FMN: Gripi i derrave mund të ketë efekte mbi ekonominë

Epidemia e gripit të derrave mund të ketë efekte të ndjeshme mbi ekonominë botërore, vlerësoi sot një zyrtar i lartë i Fondit Monetar Ndërkombëtar, cituar nga agjencia e shtypit Kyodo. ''Rreziqet e sjella nga gripi i derrave për rritjen ekonomike mbeten megjithatë të vështira për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.193Z

BE: Izraeli të njohë shtetin e Palestinës

Volltavë - Bashkimi Evropian ka kërkuar nga qeveria e re izraelite të njohë shtetin e Palestinës dhe parimet e krijimit të tij, pasi në të kundërt paralajmëron BE-ja, do të ketë pasoja. Ministri i Jashtëm çek Karel Shvarcenberg tha se qeveria palestineze ashtu edhe ajo izraelite duhet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama