Rezultate te kerkimit per termin: +Pasojat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.436Z

Pasojat e daljes nga BE

brbrDivorci i Britanise nga Bashkimi Europian shkaktoi tronditje ne tregjet financiare Ne Britani paundi arriti nivelin me te ulet kundrejt dollarit qe nga viti 1985 Renie te tregjeve pati edhe ne Azi Por largimi nga BE nuk do te thote se Britania menjehere pushon se qeni anetare e unionit Ky proces

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.425Z

Pasojat e xhelozisë për Sofia Vergara (FOTO)

Ajo konsiderohet si një ndër femrat me seksi në botë dhe është normale që i fejuari i saj, biznesmeni Nick Loeb, të ndihet xheloz. Mediat raportuan për një zënkë gjatë natës së ndërrimit të viteve mes tij dhe Vergaras, duke qenë se shkuan në lokalin e ish-të të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.408Z

FOTOT/ Dua të bëhem si mami, modeli i sheqerkave dhe pasojat

Nina Peterson është një femër që ka si profesion të qenit një sheqerkë. Kënaq të moshuarit në këmbim të parave dhe luksit. Ajo deklaron se ka fituar më shumë se 1 milion dollarë nga kjo punë. Por edhe vajzat e saj duan të ndjekin hapat e mamasë së tyre, duke parë se sa fiton.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.949Z

Pasojat e betejave me simbole

YLBER LILI Siç ndodh rëndom në kohëra fushatash, kandidatët të ashtuquajtur kryetarë komunash janë hedhur në ofensivë për të rritur kreditet në elektorat. Ata kanë angazhuar ekipe speciale gjithëpërfshirëse për të rrokur sa më shumë votues. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.385Z

Iken uji, pasojat e permbytjes

Zona e quajtur Harku i Berdices ishte e mbuluar teresisht nga uji dhe pothuaj e pakalueshme per mjetet dhe personat pak me dite me pare. Tani prej andej uji eshte larguar duke lene pas pasojat e permbytjes, mbeturina dhe zhavor qe ka mbuluar rrugen. Ne Berdice banoret i jane kthyer shtep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.978Z

PD: Qeveria po corganizon policinë, qytetarët po vuajnë pasojat

Partia Demokratike akuzon Qeverinë se po corganizon Policinë e Shtetit në një kohë kur krimi po organizohet me shpejtësi. Ndërsa reagoi në lidhje me ngjarjet kriminale të ndodhura ditët e fundit, deputeti demokrat Genti Strazimiri tha se qytetarët po vuajnë arbitraritetin e gjobave ap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.521Z

Pasojat e Brexit të shpjeguara thjeshtë në këtë video

Forcim i integrimit, rritja e levizjeve të ekstremit të djathtë, krizë qeveritare në Britani dhe rënie në bursa, goditje e rendit liberal politik dhe ekonomik. Shihni këtë video të përgatitur nga bota.al, për pasojat që do të ketë dalja e Britanisë së Madhe nga BE... Ndajeni kët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama