Rezultate te kerkimit per termin: +Pasojat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.408Z

FOTOT/ Dua të bëhem si mami, modeli i sheqerkave dhe pasojat

Nina Peterson është një femër që ka si profesion të qenit një sheqerkë. Kënaq të moshuarit në këmbim të parave dhe luksit. Ajo deklaron se ka fituar më shumë se 1 milion dollarë nga kjo punë. Por edhe vajzat e saj duan të ndjekin hapat e mamasë së tyre, duke parë se sa fiton.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.949Z

Pasojat e betejave me simbole

YLBER LILI Siç ndodh rëndom në kohëra fushatash, kandidatët të ashtuquajtur kryetarë komunash janë hedhur në ofensivë për të rritur kreditet në elektorat. Ata kanë angazhuar ekipe speciale gjithëpërfshirëse për të rrokur sa më shumë votues. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.385Z

Iken uji, pasojat e permbytjes

Zona e quajtur Harku i Berdices ishte e mbuluar teresisht nga uji dhe pothuaj e pakalueshme per mjetet dhe personat pak me dite me pare. Tani prej andej uji eshte larguar duke lene pas pasojat e permbytjes, mbeturina dhe zhavor qe ka mbuluar rrugen. Ne Berdice banoret i jane kthyer shtep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.978Z

PD: Qeveria po corganizon policinë, qytetarët po vuajnë pasojat

Partia Demokratike akuzon Qeverinë se po corganizon Policinë e Shtetit në një kohë kur krimi po organizohet me shpejtësi. Ndërsa reagoi në lidhje me ngjarjet kriminale të ndodhura ditët e fundit, deputeti demokrat Genti Strazimiri tha se qytetarët po vuajnë arbitraritetin e gjobave ap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.521Z

Pasojat e Brexit të shpjeguara thjeshtë në këtë video

Forcim i integrimit, rritja e levizjeve të ekstremit të djathtë, krizë qeveritare në Britani dhe rënie në bursa, goditje e rendit liberal politik dhe ekonomik. Shihni këtë video të përgatitur nga bota.al, për pasojat që do të ketë dalja e Britanisë së Madhe nga BE... Ndajeni kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.497Z

Shqiperi Ekspertet flasin per pasojat e krizes greke dhe italiane

Ne Shqiperi te gjithe bien dakort se ekonomia shqiptare po vuan tanime pasojat e krizes ekonomike europiane vecanerisht asaj greke e se do te vazhdoje ti ndjeje ndikimet. Debati qe zhvillohet lidhet me masen e ketij ndikimi dhe cfare pergatitjesh duhen bere per tu paraprire atyre. Ekspertet bien dak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.477Z

Ja pasojat e stuhisë në Tiranë/ Veliaj: Nuk kemi çti bëjmë motit

Foto 1 nga 17 Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar pas shtrëngatës me stuhi që goditi sot kryeqytetin. Duke paraqitur disa foto me pasojat e rreshjeve, Veliaj u shpreh se "Natyrën s'e kontrollojmë dot, sidomos stuhi breshëri në Gusht. Por, faleminderit kolegëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama