Rezultate te kerkimit per termin: +Pasojat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.614Z

Pasojat e gjumit të mangët dhe atij të tepërt

Shëndeti – Për sportistët cilësorë, një gjumë i mjaftueshëm renditet ndër faktorët më të rëndësishëm për të arritur rezultatet e dëshiruara. Por edhe për njerëzit normalë, mos fjetja mund të sjellë pasoja të rënda. R njëjta gjë ndodh edhe kur e tejkaloni me gjumin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.119Z

FOTOT/ Pasojat e tmerrshme të një bakteri mishngrënës

(KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE TE RENDE) Një baba me një fëmijë në Britaninë e Madhe humbi tre gjymtyrë dhe gjysmën e fytyrës nga një bakter mishngrënës. Alex Lewis, 34 vjeç, u sëmur nga një i ftohtë i zakonshëm në nëntor. Por më pas mjekët u detyruan që ti presin këmbët, kra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.685Z

FOTOT/ Pasojat e tërmetit që tronditi Los Angeles-in

Një tërmet me magnitudë 5.1 goditi Los Angeles-in në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Tërmeti goditi rreth orës 21:10 sipas orës lokale të premten. Epiqendra ishte rreth dy kilometra nga qyteti La Habra. Nuk ka pasur të dhëna për dëme domethënëse apo të plagosur. Departamenti i Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.835Z

Ahtisari: Serbia të vuajë pasojat për qëndrimin ndaj Kosovës

 PRISHTINE- Hartuesi i paketës kushtetuese të Kosovës, laurent i çmimit Nobel për paqen Marti Ahtisari akuzoi Serbinë se po refuzon të analizojë me objektivitet historinë e konfliktit në Kosovë dhe se duhet të bartë pasojat që sjell qëndrimi i njëanshëm. Në një intervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.486Z

VIDEO/ Tirana si Venecia: Ja pasojat e reshjeve

Reshjet e shiut në Shqipëri kanë krijua probleme të shumta në qarkullim. Disa qytete Si Tirana, Durrësi, Elbasani etj, kanë probleme në lëvizje. Por në Paskuqan, vetëm disa kilometra larg Tiranës situata është katastrofale. Ja pamjet që sjell Jeta Osh Qef. // Permbytje ne Pasku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.643Z

Emigrantet ndjejne pasojat e recesionit

Emigrantet qe punojne ne vendet e huaja po ndjejne me shume se kurre pasojat e recesionit global. Keshtu thote nje studim i realizuar nga BBC World Service. Punetoret e huaj ne vendet e zhvilluara kane me shume gjasa te jene te papune sesa bashkekombasit e tyre qe jane ne vendet ametar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.357Z

Pasojat e lindjes së Jessica Simpson (FOTO)

Share Jessica Simpson ka vetëm pak kohë që ka lindur dhe duket se nuk e ka marrë ende veten. Ajo është ende shumë e shëndoshë, ndërsa çfarë vihet tjetër, është fakti se gjoksi i saj është rritur jashtëzakonisht shumë. Simpson duket se e ka marrë shtruar këtë periudhë, për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama