Rezultate te kerkimit per termin: +Pasojat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.486Z

VIDEO/ Tirana si Venecia: Ja pasojat e reshjeve

Reshjet e shiut në Shqipëri kanë krijua probleme të shumta në qarkullim. Disa qytete Si Tirana, Durrësi, Elbasani etj, kanë probleme në lëvizje. Por në Paskuqan, vetëm disa kilometra larg Tiranës situata është katastrofale. Ja pamjet që sjell Jeta Osh Qef. // Permbytje ne Pasku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.643Z

Emigrantet ndjejne pasojat e recesionit

Emigrantet qe punojne ne vendet e huaja po ndjejne me shume se kurre pasojat e recesionit global. Keshtu thote nje studim i realizuar nga BBC World Service. Punetoret e huaj ne vendet e zhvilluara kane me shume gjasa te jene te papune sesa bashkekombasit e tyre qe jane ne vendet ametar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.357Z

Pasojat e lindjes së Jessica Simpson (FOTO)

Share Jessica Simpson ka vetëm pak kohë që ka lindur dhe duket se nuk e ka marrë ende veten. Ajo është ende shumë e shëndoshë, ndërsa çfarë vihet tjetër, është fakti se gjoksi i saj është rritur jashtëzakonisht shumë. Simpson duket se e ka marrë shtruar këtë periudhë, për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.666Z

Pasojat dramatike të përdorimit të drogës (FOTO)

Jael Strauss para disa vitesh synonte të bëhej një nga modelet më të njohura dhe për këtë arsye mori pjesë suksesshëm edhe në America’s Next Top Model. Por, prej 6 vitesh jeta e 28-vjeçares ka marrë një rrjedhë tjetër dhe dramatike. Ajo ka krijuar varësi ndaj dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.790Z

Italia vuan pasojat e stuhive

var fbShare url httpvizionplusalitalia-vuan-pasojat-e-stuhivesize smallbrbrItalia vijon te luftoje me motin e keq i cili ka mberthyer pjesen me madhe te vendit Moti u perkeqesua diten e merkure dhe me pas stuhia nisi te zhvendoset nga veriu ne drejtim te jugut te gadishullit Deri me tani eshte konf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.033Z

FOTOT/ Ja pasojat e burgut tek ish-ministri Ksera

Spiro Ksera është shfaqur i lodhur dhe i dëhspëruar në sallën e gjyqit ku ka apeluar vendimin për arrest me burg. Ksera kishte shpresuar se mund të hetohej në gjendje të lirë por gjykata e ka lënë në burg. Ksera deklaroi se ai po diskriminohet pasi është me kombësi greke. Spiro K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.844Z

Muhamed Ali: Pasojat e tre dekadave me Parkinson

Muhamed Ali ngriti grushtin e tij për herë të fundit në një set fotosh, që publikohen për herë të parë nga Daily Mail. Këto janë fotot e fundit të boksierit të ndjerë, që ndërroi jetë në moshën 74-vjeçare. Prej 32 vitesh, Ali vuante nga sëmundja e Parkinsonit. Fotot e bëra ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama