Rezultate te kerkimit per termin: +Pastra

Total: 4674
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.582Z

Vlorë, Duart e pastra prangosin kambistin 45 vjeçar

/>Policia godet sërish kambistët e paligjshëm. Si rezultat i vijimit të operacionit Duart e pastra nga ana e seksionit të pastrimit të parave në drejtorinë e policisë së qarkut Vlorë, nga kontrolli i ushtruar në vendin e quajtur Kapelja, në lagjen 28 nëntori, u bë e mundur dje, kapja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.599Z

Shansi i Berishës për “Duart e Pastra”

Nga Mero BazeKryeministri, Sali Berisha, iu referua dje sërish sloganit të “Duarve të Pastra”. Nostalgjia për zgjedhjet e 2005, dhe rrënimi i mitit të tij si politikan i pakorruptuar duket se dominuan fjalimin patetik, bezdinë e sallës së tejmbushur me duartrokitës, dhe mbi të gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.223Z

Berisha: “E bëmë me duar të pastra”

Autori i Lajmit: Suela Topi“Ky është privatizimi i qeverisë me duar të pastra, i ndershëm, transparent, në një vlerë të trembëdhjetëfishtë, me një përpjekje të katër viteve më parë, por vërtet pajisjet dhe teknologjia ka një vlerë, por vlerën më të madhe e ka besimi” K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.674Z

Zvicra, Suedia dhe Norvegjia, vendet më të pastra

Nju Jork -Revista amerikane "Forbes", shkruan se vendet më të pastra në botë janë Zvicra, Suedia dhe Norvegjia. Revista i referohet studimeve të kryera nga shkencëtarë amerikanë, të Universitetit të Jeil-it dhe atij Kolumbia. Mes 20 vendeve më të pastra ekologjikisht, 14 janë evropian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

“Këmbë të pastra” kundër shkeljeve në sport

Ministria e Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Zyra për Mbrojtjen e Qytetarëve dhe Shoqata e Prokurorëve do të japin të enjten në hotel "Rogner" (ora 11:00) një konferencë për shtyp ku do ta paraqesin edhe opsionet e tyre për disa amendime në Kodin Penal për shkeljet në sport dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.796Z

“Plazhet në vend janë të pastra”

 Rreth 90% e plazheve në vendin tonë cilësohen të pastra ndotjet bakteriologjike. Të paktën këtë garanton Ministria e Mjedisit. Por sipas këtij dikasteri  problem vazhdojnë të jenë mbetjet urbane, sidomos në pikun e sezonit të plazhit. Në raport vlerësohet se rreth 90 për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.600Z

Dell: Qeveri me duar të pastra

Ndërsa ne Kosovë pritet vetëm zyrtarizmi i koalicionit te ri qeveritar, i cili sipas te gjitha gjasave do te dale nga marrëveshja e PDK-së se Hashim Thaçit dhe AAK-së se Ramush Haradinajt, ambasadori amerikan Kristofer Dell, ripërsëriti thirrjen e tij për një qeveri me duar te pastra. Du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama