Rezultate te kerkimit per termin: +Pastra

Total: 4674
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.669Z

Garuli: Plazhet tona realisht të pastra

Askush nuk duhet të ketë frikë nga ndotja kur bëhet fjalë për të zgjedhur zonën bregdetare ku do të kalojë pushmet, pasi e gjithë vija bregdetare ofron plazhe të pastra. Kjo garanci vjen nga zëvendës ministri i Mjedisit Aleksandër Garuli,i cili siguron se niveli i ndotjes në plazhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.309Z

Nishani: Regjistri themeltar ofron lista të pastra zgjedhore

Regjistri u ofron qytetarëve lista të pastra zgjedhore. Kështu është shprehur Ministri i Brendshëm Bujar Nishani për mediat. Duke përmendur se regjistri themeltar i gjendjes civile është baza për zhvillimin e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme ai u shpreh se ky regjistër është pastru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.253Z

Dell kërkon qeveri me “duar të pastra”

Ambasadori amerikan në Kosovë, Christopher Dell sërish kë kërkuar që qeveria e ardhshme duhet të jetë me “duar të pastra”. Gjatë një interviste Dell ka preferuar një qeveri me shumë numra. “Një koalicion jo vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Miqsia "me duar t pastra" ...

Debatet e fundit lidhur me arrestimin e Damir Fazlli, arrestim ky i pranuar nga opozita dhe mediat shqiptare, por jo nga vet ai q prej ditsh ndodhet n Londr, kan ngjallur dyshime t shumta n przierjen e shum emrave dhe klaneve t politiks shqiptare n kt shtje. Akuzat e para erdhn nga prfaqsuesit e opo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.932Z

"Duart e Pastra", përsëri në "Albpetrol"

Operacioni "Duart e Pastra" pritet të pasohet me arrestime të tjera në Qarkun e Fierit. Hetimet e prokurorisë dhe policisë janë përqendruar përsëri në kompaninë e naftës "Albpetrol" dhe pikërisht te disa ndërmarrje që varen prej saj, siç është Kombinati i Përpunimit të Thellë t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.406Z

Shqipëria Turistike/Rama: Do mirëpresim turistët me plazhe të pastra

Ministria e Mbrojtjes përmes Forcave të Armatosura si dhe Agjencia Kombëtare e Bregdetit vijojnë aksionin e pastrimit të vijës bregdetare me moton Shqipëria është e të gjithëve, ta mbajmë pastër. Në rrjetin social Facebbok, Kryeministri Edi Rama vlerëson këtë aksion ndërsa ka pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.062Z

ISHP: Cilat plazhe jane te pastra

Instituti i Shendetit Publik, analiza ne te gjitha plazhet e vijes bregdetare te vendit. Si paraqitet situata Te shkosh me pushime dhe te pesosh ndonje infeksion, eshte me e keqja qe mund t’u ndodhe pushuesve. Pervecse shpenzojne shuma te medha parash per te bere pushimet, ata duhet me pas te ren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama