Rezultate te kerkimit per termin: +Pastra

Total: 4674
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Miqsia "me duar t pastra" ...

Debatet e fundit lidhur me arrestimin e Damir Fazlli, arrestim ky i pranuar nga opozita dhe mediat shqiptare, por jo nga vet ai q prej ditsh ndodhet n Londr, kan ngjallur dyshime t shumta n przierjen e shum emrave dhe klaneve t politiks shqiptare n kt shtje. Akuzat e para erdhn nga prfaqsuesit e opo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.932Z

"Duart e Pastra", përsëri në "Albpetrol"

Operacioni "Duart e Pastra" pritet të pasohet me arrestime të tjera në Qarkun e Fierit. Hetimet e prokurorisë dhe policisë janë përqendruar përsëri në kompaninë e naftës "Albpetrol" dhe pikërisht te disa ndërmarrje që varen prej saj, siç është Kombinati i Përpunimit të Thellë t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.406Z

Shqipëria Turistike/Rama: Do mirëpresim turistët me plazhe të pastra

Ministria e Mbrojtjes përmes Forcave të Armatosura si dhe Agjencia Kombëtare e Bregdetit vijojnë aksionin e pastrimit të vijës bregdetare me moton Shqipëria është e të gjithëve, ta mbajmë pastër. Në rrjetin social Facebbok, Kryeministri Edi Rama vlerëson këtë aksion ndërsa ka pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.062Z

ISHP: Cilat plazhe jane te pastra

Instituti i Shendetit Publik, analiza ne te gjitha plazhet e vijes bregdetare te vendit. Si paraqitet situata Te shkosh me pushime dhe te pesosh ndonje infeksion, eshte me e keqja qe mund t’u ndodhe pushuesve. Pervecse shpenzojne shuma te medha parash per te bere pushimet, ata duhet me pas te ren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.239Z

Nishani: ”Regjistri ofron lista të pastra”

Ministri i Brendshëm, Bujar Nishani, deklaroi dje se regjistri u ofron qytetarëve lista të pastra zgjedhore. Ai nuk la pa përmendur se regjistri themeltar i Gjendjes Civile është baza për zhvillimin e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme. Sipas tij, ky regjistër është pastruar nga dublika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.582Z

Vlorë, Duart e pastra prangosin kambistin 45 vjeçar

/>Policia godet sërish kambistët e paligjshëm. Si rezultat i vijimit të operacionit Duart e pastra nga ana e seksionit të pastrimit të parave në drejtorinë e policisë së qarkut Vlorë, nga kontrolli i ushtruar në vendin e quajtur Kapelja, në lagjen 28 nëntori, u bë e mundur dje, kapja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.599Z

Shansi i Berishës për “Duart e Pastra”

Nga Mero BazeKryeministri, Sali Berisha, iu referua dje sërish sloganit të “Duarve të Pastra”. Nostalgjia për zgjedhjet e 2005, dhe rrënimi i mitit të tij si politikan i pakorruptuar duket se dominuan fjalimin patetik, bezdinë e sallës së tejmbushur me duartrokitës, dhe mbi të gjitha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama