Rezultate te kerkimit per termin: +Pastra

Total: 4674
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.142Z

PE: Të hetohen zgjedhjet e 28 Qershorit

Zv.presidenti i parë i Parlamentit Europian flet për zgjedhjet në Shqipëri dhe punën e deritanishme të Edi Ramës Pitella për zgjedhjet në Ruzhdie: "Unë lexova dokumentacionin dhe është me tërë mend e frikshme" TIRANË - Parlamenti Europian mbështet qëndrimin e opozitës për tran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.723Z

Bukuria e palarë!

Nga Kimete Berisha   Edi Rama na lë pa mend! Duke shikuar fotografitë që zbulojnë korrupsionin higjienik të qeverisë së shkuar, ambientet skajshmërisht të ndyra të institucioneve të Shqipërisë, nga Kryeministria deri te Qendra Spitalore Universitare Nënë Tereza, nuk mund të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.844Z

Besëlidhja nuk kursehet aspak, 7 gola Gramozit

Nga Lezha, Lekë Miraj Lezhjanët kanë shpërdoruar edhe shumë raste. Ata synojnë të fitojnë çdo ndeshje për të zënë një pozicion sa më të favorshëm në fund   Besëlidhja – Gramozi  7-0 Shënues: Stojkoviç 21, Dibra 28, Kaçi 37, 90, Xhorxheviç 62, Gruda 70, Miliç 75

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.410Z

Shtini: Kam shpërdoruar raste, por nuk do të fal më

Nga Erjon HAMITAJ 19-vjeçari kavajas, i ardhur këtë vit te Dinamo, kërkon më shumë nga vetja dhe shokët skuadrës për kampionatin dhe kupën Pas barazimit 0-0 ndaj Shkumbinit për javën e 5-të të kampionatit, te Dinamo duket se do të ndryshojë situata, sepse kanë filluar të marrin pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.084Z

Vllaznia bën prapa në kupë me Bylisin, por srrezikon

Nga GJERGJ KOLA Shkodranët nuk kanë shënuar në takimin e djeshëm, por gjithsesi mbajnë kreun e klasifikimit në grupin D, duke mos rrezikuar Vllaznia Bylis       0-0 Një barazim 0-0 dhe një lojë zhgënjyese kanë dhuruar futbollistët e Vllaznisë në ndeshjen kundër Bylisit në Shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.066Z

ISHP: Plazhet janë të ndotura, higjiena nuk i mbyll

Raporti në muajin e fundit të verës, për mungesë fondesh Edhe pse mund të kemi prenotuar në një hotel luksoz, mund të kemi një shtëpi në plazh, uji në të cilin lahemi mund të jetë më shumë infektues sesa kurues. Madje pushimet në zona të caktuara të bregdetit mund të jenë me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.158Z

PS: Trego të ardhurat, Argita: Po rrëzoheni në llumin e shpifjeve

Të tjera rreth shkrimit "Pa bekimin e saj askush s'bën biznes" Argita: Ansar erdhi më takoi vetë PS: Argita shfrytëzon ambasadorët si ndërmjetës Balla: Argita shfrytëzon postin e babait PS: Paguhet 280 mijë lekë/orë si avokate PS: Argita mashtron investitorët e huaj TIRA

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama