Rezultate te kerkimit per termin: +Pastra

Total: 4674
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.158Z

PS: Trego të ardhurat, Argita: Po rrëzoheni në llumin e shpifjeve

Të tjera rreth shkrimit "Pa bekimin e saj askush s'bën biznes" Argita: Ansar erdhi më takoi vetë PS: Argita shfrytëzon ambasadorët si ndërmjetës Balla: Argita shfrytëzon postin e babait PS: Paguhet 280 mijë lekë/orë si avokate PS: Argita mashtron investitorët e huaj TIRA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.024Z

Shala: Delli e ka gabim

Nga Express më 25 shkurt 2011 në ora 15:10 (E plotësuar) Nëse zgjedhja e presidentit të Kosovës, është kryer me rregull, atëherë ambasadori amerikan Kristofer Dell, nuk duhet të kërkoj përgjegjës, apo fajtor për këtë vendim Kështu tha nënkryetari i parë i AAK-së Blerim Shala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.389Z

Britania: Veprimi i takon Kolegjit

Ambasadorja britanike, Fiona McIlwham, në një reagim zyrtar për mediat, deklaroi se institucionet e Drejtësisë duhet të veprojë pa presion.Sipas saj, ndërkombëtarët janë të gatshëm të ndihmojnë, por procesi i ankesave duhet të pranohet nga palët e më pas të nisin reformat e duhura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.489Z

Mina suprizë dhe municione te Shërbimi i Provës

ALARMI Gjatë rikonstruksionit të ndërtesës punëtorët gjetën municione granata dhe mina antitank që s'dihet se kujt i përkisnin Burgjet ia hedhin RENEA-s, e cila u detyrua të çaktivizojë një bombë surprizë në një bodrum aty pranë TIRANË- Në godinën e Shërbimit të Provës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.932Z

Ekonomi, takim me bashkitë bregujore për masat e sezonit turistik 2017

Ministrja  e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes znj Milva Ekonomi zhvilloi sot një takim me kryetarët e Bashkive bregujore për të diskutuar mbi marrjen e masave për fillimin e sezonit turistik 2017. Ministrja Ekonomi informoi kryetarët e bashkive me punën që ka bër�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.667Z

Dilemat e Berishës për Albpetrolin

Nga Mero Baze Sali Berishës për momentin i duhen lekët e Albpetrolit, mandatet e Ilir Metës dhe mbështetja amerikane, dhe problemi që duket se i është krijuar është se ato nuk kombinohen bashkë në një vend, tek shitja e Albpetrolit. Procesi zyrtar i shitjes u varfërua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.612Z

Anti-korrupsion: Një perspektivë pesimiste?

Nga Afrim Krasniqi   Me duar të pastra erdhi qeveria e re më 2005 dhe dihet përfundimi. Përfundimi dihet: ata që erdhën për të luftuar korrupsionin, zëvendësuan piramidën korruptive me vetveten dhe krijuan një sistem po aq korruptiv, madje edhe më të madh, duke u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama