Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Meta: total 1000 / total_found 1327 / time 0.000 / keyword[0] pastrohet / docs[0] 1327 / hits[0] 1481 /
Basha ultimatum qeverisë: Vetting në politikë ose rrëzojmë parlamentin!
  • 2018-12-08

Basha ultimatum qeverisë: Vetting në politikë ose rrëzojmë parlamentin!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha duke folur në aktivitetin përkujtimor të 8 dhjetorit 1990, ka hedhur akuza ndaj pushtetit të sotëm të Edi Ramës. Sipas Bashës, sot një grusht hajdutësh janë në pushtet dhe po vjedhin shqiptarët. Ai shtoi se edhe sot, kushtet e studentëve janë mesjetare, pa

Turqia sulmon zonat kurde në veri të Sirisë
  • 2018-10-28

Turqia sulmon zonat kurde në veri të Sirisë

Ushtria turke ka sulmuar zonat kurde në veri të Sirisë. Mediat turke raportojnë se sulmet ajrore kanë goditur pozicionet e Njësive për Mbrojtjen e Popullit (YPG) në Zor Moghar. Ky fshat në lindje të Alepos gjendet përgjatë lumit Eurfrat, që ndanë forcat opozitare siriane që mbështet

No Pic available
  • 2018-10-18

Arenës Kombëtare i vishet dhe streha metalike (VIDEO)

Të gjithë po presin me padurim të shohin shqiponjat kuqezi që të zbresin në tapetin e gjelbër të Arenës Kombëtare dhe videoja e fundit e postuar nga Federata Shqiptare e Futbollit, lë të kuptohet se dita kur kjo të ndodhë nuk është e largët. Kjo pasi, aty shihet se punimet në impia

No Pic available
  • 2018-10-17

Gati në pranverë, Arenës Kombëtare i vishet dhe streha metalike (VIDEO)

Të gjithë po presin me padurim të shohin shqiponjat kuqezi që të zbresin në tapetin e gjelbër të Arenës Kombëtare dhe videoja e fundit e postuar nga Federata Shqiptare e Futbollit, lë të kuptohet se dita kur kjo të ndodhë nuk është e largët. Kjo pasi, aty shihet se punimet në impia

Shehi: Opozitën e mban të bashkuar Edi Rama
  • 2018-10-08

Shehi: Opozitën e mban të bashkuar Edi Rama

Dashamir Shehi deklaroi në emisionin Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se opozita mikse që është sot mbahet në këmbë vetëm nga Edi Rama. Ditën që Rama nuk do të jetë më, opozita nuk do të jetë kaq homogjene. E kuptojnë që pushteti i Ramës është kaq abuziv, arrogant dhe antilig

No Pic available
  • 2018-09-29

Basha: Krimi shtetëror është projekti i Ramës, ska ndjeshmëri ndaj Xhisielës

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Twitter ka akuzuar Kreministrin Rama se ka mbështetur kriminelët dhe se nuk ka ndjeshmëri ndaj një vazje të torturuar nga banda e tij. Sipas shefit të selisë blu, krimi shtetëror është projekti personal i Ramës Edi Rama

SALIU DHE ISH MINISTRAT E PD TË SHQETËSUAR NGA GODITJA E NIKLËS
  • 2018-09-15

SALIU DHE ISH MINISTRAT E PD TË SHQETËSUAR NGA GODITJA E NIKLËS

Nga Spartak NGJELA Ka frikë të madhe sot në krimin shtetëror të ish-ministrave të Partisë Demokratike. I ka shqetësuar goditja e Niklës së Fushë-Krujës.. Por më i trembur është Saliu. Të arrestuarit e Niklës janë krahu kriminal i tyre. Prandaj iu sulën ministrit të Brendshëm Fat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama