Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Meta: total 1000 / total_found 1327 / time 0.000 / keyword[0] pastrohet / docs[0] 1327 / hits[0] 1481 /
No Pic available
  • 2017-05-14

Pastrohet bregdeti i Shëngjinit, nxënësit në aksion për mbeturinat

Dhjetëra nxënës të shkollës 9-vjeçare në Zejmen, të asistuar dhe nga Bashkia e Lezhës, në mënyrë vullnetare kanë pastruar plazhin e Shëngjinit. Të organizuar në grupe ata pastruan të gjithë vijën bregdetare që ka filluar të presë pushuesit e parë. Bregdeti i Shëngjinit ësht

Këshilla dhe receta për një fytyrë sa më të pastër
  • 2017-05-14

Këshilla dhe receta për një fytyrë sa më të pastër

Duke pasur gjithnjë në mendje shprehjen kurrë mos vendosmi mbi lëkurë diçka që nuk do ta hanit, ne po ju japim disa këshilla tepër të vlefshme. Për një lëkurë të butë dhe të pastër si të një fëmije, për prekje mbresëlënëse dhe të paharrueshme, duhet ti kushtojmë rëndësi

No Pic available
  • 2017-05-05

Ahmetaj me Shehin inspektojnë pastrimin e kanalit kullues në Kavajë

Ministri i Financave Arben Ahmetaj, njëkohësisht i deleguari i Partisë Socialiste në Bashkinë Kavajë dhe Rrogozhinë për zgjedhjet e 18 Qershorit, i shoqëruar edhe nga Kandidati i PS për Kryetar të Bashkisë Kavajë Klodian Shehi, inspektuan sot punimet për pastrimin e kanalit kullues të

No Pic available
  • 2017-05-01

Plazhi i Gotullës, nis pastrimi i zonës së harruar në Kurbin

Në plazhin e Gotullës, Bashkia e Kurbinit ka nisur pastrimin e vijës bregdetare, dikur ndër më të frekuentuarat. Sot kjo zonë prej vitesh e ka humbur funksionin duke u shndërruar në vendgrumbullim mbetjesh. Me pastrimin e plazhit, banorët thonë se zona bregdetare e Adriatikut do të freku

No Pic available
  • 2017-04-26

Berisha: Nëse Rama do të përdorë armët ndaj opozitës të bëhet gati

Pas dështimit të negociatës së fundit të europarlamentarëve për krizën politike dhe kur PD e aleatet mbeten në pozicionin e pandryshuar për qeveri teknike dhe mos pjesëmarrje në zgjedhje është përshkallezuar edhe më shumë tensionini i situatës me qëndrimin e kreut të PD për mosb

No Pic available
  • 2017-04-21

Ligj të ri zgjedhor, Topi: Kjo është drama e Kushtetutës 2008

Kryetari i Frymës së Re Demokratike, Bamir Topi, tha sot se shkaku i krizës politike janë ndryshimet kushtetuese të vitit 2008. Ai kërkoi dialog mes klasës politike, përmes të cilit të projektohet edhe kodifikimi i një tjetër ligji për zgjedhjet. Topi: Kjo është drama e madhe e ndrysh

Mënyra për tu çliruar nga çrregullimet urinare
  • 2017-04-10

Mënyra për tu çliruar nga çrregullimet urinare

Infeksionet më të zakonshme urinare shkaktohen nga agjentët patogjenë dhe pothuajse të gjitha kanë të njëjtat simptoma: djegie dhe shqetësime para, gjatë ose pas urinimit, ndjesinë e të urinuarit shpesh, rëndesë e legenit, urinë e turbullt me erë të keqe dhe/ose gjurmë gjaku. Kamb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama