Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Total: 1299
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.806Z

Kujdes pastrimin e veshit

Papastërtitë e veshit mund të bëhen shkak të humbjes së dëgjimit. Gjëndrat e vendosura brenda veshit prodhojnë një lëndë të yndyrshme të njohur si dyll. Kjo lëndë mbron veshin përballë pluhurit , mikrobeve dhe lëndëve tjera të huaja. Por nëse kjo lëndë mblidhet shumë në ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.901Z

Ja çfarë thotë Ronaldo për ata që i kanë shkruar emrin e Messit në statujën e tij

Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë të shkurtër pas fitores së thellë 5:1 të Real Madridit ndaj Sporting Gijon. Portugezi është pyetur për vandalizmin në statujën e tij në Madeira, ku persona të panjohur kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.644Z

Po pastrohet ajri që po na zë frymën!

Eksperti britanik i digave, britaniku Andreu Sheerman-Chase, ka qenë pranë shqetësimeve të komunave të dëmtuara dhe ka vënë ré gatishmërinë e menjëhershme të qeverisë për t’u ardhur në ndihmë vendeve të përmbytura. Prononcimet e këtij njeriu të nderuar, me detyrën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.156Z

Stacioni i Bajzës pastrohet nga kimikatet e rrezikshme

 Që prej 10 shtatorit, stacioni hekurudhor i Bajzës, do të jetë plotësisht i pastër nga pesticidet dhe kimikatet e rrezikshme që gjendeshin aty prej 18 vjetësh. Kjo u bë e mundur përmes një projekti të PNUD-it, agjencisë së OKB-së në Shqipëri me financimin e qeverisë holandeze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.392Z

Plazhi i Divjakës pastrohet pas denoncimit nga "Fiksi"

Bashkia e Divjakës pastron plazhin nga mbeturinat. Pas denoncimit në "Fiks Fare", të gjitha plehrat e Divjakës që ishin groposur buzë detit, vetëm 20 metra larg bregut, janë zhvendosur prej aty për në vendin ku grumbullohen mbeturinat. Brenda disa vjetëve, i gjithë bregu i plazhit të Di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.411Z

Plepa-Qerret, deti pastrohet nga ujrat e zeza

E gjith vija bregdetare nga Plepat e deri n Qerret t komuns Golem sht zyrtarisht e pastruar nga tubacionet e ujrave t zeza q derdheshin n det. Konfirmimi vjen nga ministria e mjedisit pas nj inspektimi tn plazhin e shkmbit t Kavajs dhe n Golem.Tre grupe verifikimi n terren kan kontrolluar t gjitha n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.566Z

Tregu i Milotit, qytetarët: Duhet të pastrohet ambjenti

Zhvillohet vetem nje here ne jave, gjate dites se Dielë, por ajo çka krijohet, mund te quhet pa frike nje katrahure qe kalon çdo parashikim. Behet fjale per tregun e Milotit, i cili na kthen shume vite pas ne kohe, atehere kur te paret tane ,shpreheshin se do te shkonin ne kasaba. Bageti te imta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama