Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Meta: total 1000 / total_found 1327 / time 0.000 / keyword[0] pastrohet / docs[0] 1327 / hits[0] 1481 /
Sauna ju dobëson? Dieta dhe ushqimet: 10 mite të rreme
  • 2018-05-01

Sauna ju dobëson? Dieta dhe ushqimet: 10 mite të rreme

Nga sauna që ju bën të humbni peshën, te peshqit që janë plot me mërkur. Portali i ISS (Salute dell Istituto Superiore di Sanità), ka demaskuar thashethemet më të përhapura në internet në lidhje me të ushqyerit duke ofruar shpjegime shkencore për të kuptuar se çfarë është e vërt

Vrasja në Kamëz, Basha: Dëshmi e dorëzimit të shtetit përballë krimit
  • 2018-04-26

Vrasja në Kamëz, Basha: Dëshmi e dorëzimit të shtetit përballë krimit

Ajo që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Kamëz, është grabitja e tretë në Shqipëri, në një hark kohor prej dy muajsh, që ka përfunduar në mënyrë tragjike me viktima. Për familjen Buçi në Kamëz, pasojat e kësaj grabitje me armë janë tepër të rënda pasi një plumb në gjoks i mori

Negociatat, Rama: Shqipëria jo kokë turku! Aktorë të 3-të rrezik për Ballkanin
  • 2018-04-25

Negociatat, Rama: Shqipëria jo kokë turku! Aktorë të 3-të rrezik për Ballkanin

Me një rekomandim pozitiv të siguruar, qershori është muaji i sfidës më të madhe për qeverinë shqiptare, të cilës do ti duhet të bindë shtet anëtare dhe më tepër ato skeptike se e meriton çeljen e negociatave të anëtarësimit. Finalizimi me sukses i këtij procesi ka bërë që qe

I ndotur dhe pa drita, Gjiri i Lalzit përgatitet për sezonin turistik
  • 2018-04-15

I ndotur dhe pa drita, Gjiri i Lalzit përgatitet për sezonin turistik

Temperaturat e ngrohta të ditëve të fundit kanë shtyrë vizitorët e parë drejt bregdetit të Gjirit të Lalzit. Por ajo që ofron ky plazh për pushuesit ditorë janë vetëm plehrat. Pamja e plazhit nuk ka nevojë për koment. Mbeturina të ndryshme kanë pushtuar bregun e detit dhe një pj

Librazhd, mbetjet urbane dhe ato spitalore derdhen në përrua
  • 2018-04-03

Librazhd, mbetjet urbane dhe ato spitalore derdhen në përrua

Përroi i Lushit, në fshatin Qendër të Librazhdit, prej më shumë se 20 vitesh është kthyer në pikë-grumbullim për mbetjet e qytetit dhe jo vetëm. Banorët e fshatit janë ankuar në emisionin Fiks Fare pasi aty kanë gjetur edhe mbetje spitalore. Gazetarët e emisionit vëzhguan situatën

Dyndje në Durrës, fundjavë me diell dhe mot të ngrohtë
  • 2018-03-11

Dyndje në Durrës, fundjavë me diell dhe mot të ngrohtë

Kjo fundjavë e parë me diell, pas disa javësh me mot të ftohtë dhe shi ka nisur drejt Durrësit banorë të Tiranës, por edhe më gjera, për tju larguar përditshmërisë dhe për të kaluar disa orë buzë bregdetit. Ne vijmë nga Tirana, për të ndërruar ambient dhe për ajrin e pastër

Kukësi-Skënderbeu, klubi verilindor hap dyert për tifozët
  • 2018-02-27

Kukësi-Skënderbeu, klubi verilindor hap dyert për tifozët

Klubi i Kukësit ka marrë të gjitha masat për pastrimin nga dëbora të fushës në stadiumin Zeqir Ymeri. Nesër në orën 14:00 do të luhet ndeshja e vlefshme për javën e 22-të të Kategorisë Superiore, midis Kukësit dhe Skënderbeut. Përvecse po pastrohet dëbora, po bëhet gjithçka q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama