Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Meta: total 1000 / total_found 1327 / time 0.000 / keyword[0] pastrohet / docs[0] 1327 / hits[0] 1481 /
No Pic available
  • 2018-02-24

Denoncimi real që po na bën Adriatik Llalla

Mero Baze Qeveria amerikane po bën kujdes të përsëris faktin se ka arsye të besoj, q ë ish Prokurori I Përgjithshëm Adriatik Llala, është I përfshirë në korrupsion në atë shkallë sa ata kanë aplikuar një ndëshkim të pashoq, që nuk është aplikuar ndaj ndonjë zyrtari të lart s

Parisi në alarm, për plehrat dhe minjtë!
  • 2018-02-12

Parisi në alarm, për plehrat dhe minjtë!

Parisi është i pistë dhe plot me minj, aq as kryebashkiakja Anne Hidalgo, ka njoftuar masat për të përballuar degradimin e gjendjes. Për të mposhtur mungesën e civilitetit të qytetarëve dhe turistëve që bëjnë pis kryeqytetin francez, do të ketë gjoba nga 68 deri në 1.500 euro. Krit

Vettingu, eksperti amerikan: Drejtësia pastrohet vitin e ardhshëm
  • 2018-01-17

Vettingu, eksperti amerikan: Drejtësia pastrohet vitin e ardhshëm

Brenda vitit të ardhshëm gjykatësit dhe prokurorët e korruptuar nuk do të jenë më pjesë e sistemit të drejtësisë në Shqipëri. Sigurinë për këtë e ka dhënë vëzhguesi amerikan që është pjesë e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit të akredituar në Tiranë, si pjesë e re

Çarçafët dhe jastëkët, një guidë e vogël për një krevat perfekt
  • 2018-01-06

Çarçafët dhe jastëkët, një guidë e vogël për një krevat perfekt

Young Woman in Lingerie Shkenca na mëson se si të garantojmë higjienën maksimale për shtratin tonë E kishit imagjinuar? As krevati ynë nuk është një vend i sigurt. Mes çarçafëve, batanijeve dhe jastëkëve fshihen mikrobe të shumta, që mund të rrezikojnë jo vetëm pushimin tonë, po

No Pic available
  • 2017-12-29

Rama: Në fillim të 2018-ës pastrohet pallati i drejtësisë

Kryeministri Edi Rama në orën 11:00 ka nisur konferencën fundvitit me gazetarët, ku po bën një bilanc të gjerë për punën e qeverisë në 2017 dhe prioritetet për vitin e ardhshëm. Rama e nisi fjalën e tij me reformën në drejtësi dhe atë që ai e quajti pamundësinë e një pale për

Segmenti i dytë i Bulevardit të Ri hapet në fillim të vitit të ardhshëm
  • 2017-12-26

Segmenti i dytë i Bulevardit të Ri hapet në fillim të vitit të ardhshëm

Shumë shpejt segmenti i dytë i Bulevardit të Ri do të jetë i aksesueshëm për qytetarët dhe makinat. Punimet kanë ecur me ritme të larta dhe Bashkia e Tiranës ka programuar që ta hap atë në fillim të vitit të ardhshëm. Lajmin e ka bërë të ditur vet kryetari i Bashkisë së Tiranë

Veliaj: 2018, do jetë viti ynë më i pastër në histori
  • 2017-12-23

Veliaj: 2018, do jetë viti ynë më i pastër në histori

Nën moton Ta pastrojmë qytetin që Viti i Ri të na gjejë pastër, Bashkia e Tiranës ka nisur sot një aksion të gjerë pastrimi në të gjitha njësitë administrative, për të realizuar një pastrim të përgjithshëm të territorit të Tiranës. Në bazë të identifikimit të zonave të n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama