Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Meta: total 1000 / total_found 1327 / time 0.000 / keyword[0] pastrohet / docs[0] 1327 / hits[0] 1481 /
ANALIZA/ Nëse ambasadori i SHBA do ja kishtë bërë të qarta Ramës pasojat e kanabizimit, situata do ishte ndryshe
  • 2017-10-05

ANALIZA/ Nëse ambasadori i SHBA do ja kishtë bërë të qarta Ramës pasojat e kanabizimit, situata do ishte ndryshe

Deklaratat e ashtuquajtura bombë nga ambasadori amerikan Donald Lu, janë komentuar edhe nga gazetari Ylli Rakipi. Rakipi në një shkrim të publikuar në TPZ.al i cilëson këto deklarata si vetëm gjysma e të vërtetave që dihen. Gazetari i ka kujtuar gjithashtu ambasadorit se përveç klanev

ANALIZA/ Donald Lu nuk tha gjithë të vërtetën. Cila është pjesa tjetër që mbajti fshehur ?!
  • 2017-10-04

ANALIZA/ Donald Lu nuk tha gjithë të vërtetën. Cila është pjesa tjetër që mbajti fshehur ?!

Deklaratat e ashtuquajtura bombë nga ambasadori amerikan Donald Lu, janë komentuar edhe nga gazetari Ylli Rakipi. Rakipi në një shkrim të publikuar në TPZ.al i cilëson këto deklarata si vetëm gjysma e të vërtetave që dihen. Gazetari i ka kujtuar gjithashtu ambasadorit se përveç klanev

No Pic available
  • 2017-09-19

Të rinjtë ambientalistë pastrojnë brigjet pranë urës së Bunës

Të rinjtë ambientalistë në Shkodër pastruan brigjet e ndotura të liqenit në afërsi të urës së Bunës, një mision ky që në fakt duhej të kryhej nga autoritetet lokale. Mesazhi i tyre është i qartë, të mos lihet në mëshirë të fatit kjo pasuri kombëtare. Mirsad Basha: Nuk mjafto

No Pic available
  • 2017-09-19

Manastirliu: Brenda 100 ditëve pastrohen hapësirat e spitaleve

Nga aksioni i nisur në QSUT 4 vite më parë, Ogerta Manastirliu si Ministre e shëndetësisë vendos të ndërmarrë të njëjtin aksion në nivel kombëtar në të gjitha spitalet. Në 100 ditët e para, institucionet spitalore do të pastrohet nga objektet, pika tregtimi apo bare. Manastirliu: A

No Pic available
  • 2017-09-18

Vettingu në polici, Xhafaj: Të gjitha masat deri tek makina e së vërtetës

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj në një intervistë ekskluzive në Tonight Ilva Tare tha se shumë shpejt Policia e Shtetit do ti nënshtrohet procesit të vettingut duke përdorur të gjitha metodat nga ato më të thjeshta hetimore deri tek makina e së vërtetës. Tare: Si e kreu policia në

Të mbash rregull, një mision i pamundur apo shkencë?
  • 2017-09-16

Të mbash rregull, një mision i pamundur apo shkencë?

Japonezët e bëjnë atë një kult, por një shtëpi e organizuar dhe racionale mund të ndryshojë jetën Shtëpitë po bëhen gjithnjë e më të vogla dhe ato po fluturojnë lehtësisht në objekte të të gjitha llojeve. Por sa nga këto janë me të vërtetë të nevojshme apo së paku të dob

Parku Qendror i Bulevardit të Ri, Veliaj prezanton projektin e ri
  • 2017-09-12

Parku Qendror i Bulevardit të Ri, Veliaj prezanton projektin e ri

Parku Qendror i Bulevardit të Ri do të jetë mushkëria e re e kryeqytetit, me një sipërfaqe 6 herë më të madhe se Parku Rinia. Pas sheshit Skënderbej dhe pas Parkut të Liqenit të Tiranës, atij të Farkës dhe të Kasharit, Parku Qendror do të jetë një nga pjesët më kreative të qyte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama