Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Total: 1299
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.621Z

Pastrohet bashkia, Veliaj: Protestuesit pyesnin ku është liqeni

Bashkia e Tiranës ka nisur pastrimet e godinës së institucionit, që u sulmua dje nga protestuesit e Partisë Demokratike, me vezë, përime, bojëra, etj, sikurse mund të shihet nga fotot e mëposhtme. Ndërkohë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë prezantimit të planit urbanistik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.274Z

Deputeti britanik pastrohet nga akuzat, do bënte sekserin për ndërtimet në Shqipëri

Një deputet konservator britanik, që u filmua fshehtas nga gazetarët duke thënë se mund të bëjë sekserin për ndërtime në Shqipëri kundrejt shifrës prej 3 përqind si shpërblim, është pastruar nga akuzat. Sipas BBC, Komisioneri Parlamentar për Standardet ka vendosur se nuk ka prov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.873Z

Kompleksi Jon, Manjani: U privatizua deti, territori do të pastrohet

Në kohen që Gjykata Administrative në Vlorë shpalli masën e përkohshme për mosndërhyrjen e Autoriteteve në kompleksin “Jon” derisa të zgjidhet padia në themel, zëvendësministri i Transporteve Ylli Manjani deklaron per Top Channel, se territori ne qytetin bregdetar do te past

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.869Z

Kompleksi Jon Territori do te pastrohet

Në kohen që Gjykata Administrative në Vlorë shpalli masën e përkohshme për mosndërhyrjen e Autoriteteve në kompleksin "Jon" derisa të zgjidhet padia në themel, zëvendësministri i Transporteve Ylli Manjani deklaron per T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.257Z

Cutillo: Sistemi i drejtësisë të pastrohet

Nga Shkodra, ambasadori italian, Alberto Cutillo, ka deklaruar se reforma në drejtësi duhet të bëhet sa më shpejt, me bashkëpunimin e të gjitha forcave politike. Gjatë një tryeze të organizuar për reformën në drejtësi, Cutillo shprehu mbështetjen për integrimin e Shqipërisë. Amb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.478Z

Pastrohet kanali i Zejmenit në Lezhë

Kanali i Zejmenit, që përcjell drejt detit ujerat e larta të zonës, duke sjellë edhe përmbytje të banesave pasi nuk përballonte dot prurjet, po pastrohet nga eskavatorët e bordit të kullimit. Sipas drejtuesve të bordit të Kullimit për Veriun Petrit Gjoni dhe administratori i Zejmenit Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.343Z

Pastrohet Gjiri i Lalesit

Tashmë sezoni turistik ka nisur dhe plazhi i madh i Gjirit të Lalësit është një destinacion i rëndësishëm që pret më së shumti pushues nga Tirana. Ndotja nga mbeturinat vazhdon të jetë një problem serioz edhe n&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama