Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Meta: total 1000 / total_found 1327 / time 0.000 / keyword[0] pastrohet / docs[0] 1327 / hits[0] 1481 /
No Pic available
  • 2017-07-18

Kanabisi, Rama: Muajt që vijnë janë rrezik, të godasim kokat e krimit

Kryeministri Rama paralajmëroi se muajt në vijim janë muaj rreziku për kultivimin e kanabisit, duke i bërë thirrje policisë që mos mbyllë sytë. Rama: Ky proces duhet të vazhdojë deri në fund dhe muajt që kemi përpara janë muaj rreziku kështu që nuk duhet mbyllur syri dhe duhet cdo

Thirrja e ambasadorit turk në Shqipëri: Kujdes nga FETO
  • 2017-07-14

Thirrja e ambasadorit turk në Shqipëri: Kujdes nga FETO

Në përvjetorin e parë të grushtit të dështuar të shtetit në Turqi, ambasadori i këtij vendi në Tiranë, Hidayet Bayraktar theksoi rrezikshmërinë e madhe të organizatës FETO, e cila është bërë përgjegjëse nga Ankaraja zyrtare për ngjarjet e 15 korrikut të vitit 2016. Ambasadori

No Pic available
  • 2017-07-12

Ksamil, ujërat e zeza mbysin me erë të keqe rrugët e qendrës

Pusetat e ujërave të zeza në qendër të Ksamilit lëshojnë erë të keqe saqë po largojnë pushuesit nga banesat dhe hotelet e zonës. Banorët ankohen për Ujësjellësin që ka lënë hapur pusetat, por drejtori Sheme Luloi thotë se faji për erën e keqe është i vetë banorëve që kanë

No Pic available
  • 2017-06-29

Mbretërimi i ISIS mbaroi!

Trupat irakiane kanë konfiskuar rrënojat e xhamisë së madhe të Mosulit nga ISIS, tha ushtria në një njoftim, duke deklaruar se mbretërimi i ekstremistëve në vend ka mbaruar. “Shteti i tyre fiktiv ka rënë,” tha zëdhënësi i ushtrisë gjeneral brigadier Yahya Rasool për tele

6 gjërat që ndodhin në trupin tuaj kur merrni vitamina
  • 2017-06-25

6 gjërat që ndodhin në trupin tuaj kur merrni vitamina

Ka shumë aktivitete dhe procese pune kur bëhet fjalë për të qenë i shëndetshëm. Stërvitja, të ngrënit të shëndetshëm dhe fjetja mjaftueshëm. Por ka disa gjëra të vogla në dukje që duhet të mendoni siç është marrja e vitaminave. Nëse gjeni vitaminat e përshtatshme, ju do të

No Pic available
  • 2017-06-16

Ky është Osumi që nuk nderon qytetin e një mbi një dritareve

Edhe këtë sezon turistik, lumi i Osumit në Berat shfaq pamjen e vet më të ndotur. Bashkia thotë se me gjithë masat emergjente, zgjidhja e vetme që situata të ndryshojë është zbatimi i projekteve të mëdha. Nën kryetari i bashkisë së Beratit, Bledar Blana sqaron se edhe këtë vit do

Kondicioneri, disa këshilla për ta përdorur pa u ftohur
  • 2017-06-15

Kondicioneri, disa këshilla për ta përdorur pa u ftohur

Disa rekomandime për të qëndruar të freskët, pa rreziqe për shëndetin dhe duke kursyer energjinë elektrike E domosdoshme në vapë, por e bezdisshme për disa të tjerë. Nuk e duan të gjithë, por sigurisht që kondicioneri është miku më i mirë i mirëqenies në ditët e nxehta të ver

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama