Rezultate te kerkimit per termin: +Pasurimi

Meta: total 871 / total_found 871 / time 0.000 / keyword[0] pasurimi / docs[0] 871 / hits[0] 968 /
No Pic available
  • 2017-01-24

Pollo: Kreu i AMA të sqarojë pasurinë dhe licencat e kundraligjshme

Deputeti i PD, Genc Pollo tha se kreu i AMA, Gentian Sala duhet të sqarojë pasurinë e tij dhe licencat numerike të kundraligjshme. Në “Orën e Intervistës”, Pollo sqaroi përmajtjen e letrës që i është drejtuar Kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe Kryeinspektorit të ILKDPKI, Shk

No Pic available
  • 2017-01-24

Pollo: Dhënia e licencave preferenciale nga AMA, e rrezikshme

Dhënia e licencave në mënyrë preferenciale nga AMA bëhet akoma më e rrezikshme në një kohë kur jemi vetëm pak muaj larg zgjedhjeve. Është ky alarmi që jep Genc Pollo, kryetari i Komisionit të medias i ftuar në “Ora e Intervistës, duke shtuar se në rast se kanalet do t’i

No Pic available
  • 2017-01-23

Pollo: Të hetohet pasurimi i beftë i Gentian Salës. Rama të reagojë

Kreu i Komisionit të Medias Genc Pollo e quan skandal pasurimin e beftë të kreut të AMA i cili në çift ka të ardhura vjetore gati 17 mijë euro ndërsa pasuria e vënë prej tij është dhjetëfishuar brenda vitit. Në një prononcim për median Pollo kërkoi gjithashtu nga kryeministri të r

No Pic available
  • 2017-01-23

Gentian Sala të mërkurën tek Media, Boçi: Ka monopolizuar tregun

Komisioni i Medias u përfshi në debate gjatë mbledhjes së sotme pas publikimit në medias të pasurisë së kreut të AMA, Gentian Sala. Kryetari i Komisionit Genc Pollo, tha se nuk mund të lejohen skandale të tilla dhe për këtë u vendos të mbahet seancë dëgjimore me kreun e AMA-s, të m

A E NJOHIN NË PRISHTINË DHE NË TIRANË PROJEKTIN SERB TË NDARJES SË KOSOVËS?
  • 2017-01-14

A E NJOHIN NË PRISHTINË DHE NË TIRANË PROJEKTIN SERB TË NDARJES SË KOSOVËS?

Prof. Asoc. Dr. Enver Bytyçi Arrestimi i Ramush Haradinajt për një urdhër absurd e të vjetëruar të Serbisë është pjesë e një skeme, të cilën e luan me shumë zotësi e shkathtësi diplomatike e politike Beogradi. Ndërkohë që në mos ka gjetur bashkëpunëtorë në Tiranë e në Pris

A njohin në Prishtinë dhe në Tiranë projektin serb të ndarjes së Kosovës?!
  • 2017-01-11

A njohin në Prishtinë dhe në Tiranë projektin serb të ndarjes së Kosovës?!

Prof. Asoc. Dr. Enver Bytyçi Arrestimi i Ramush Haradinajt për një urdhër absurd e të vjetëruar të Serbisë është pjesë e një skeme, të cilën e luan me shumë zotësi e shkathtësi diplomatike e politike Beogradi. Ndërkohë që në mos ka gjetur bashkëpunëtorë në Tiranë e në Pris

Berisha islamik ekstrem. Kërkon të përfitojë duke ndihmuar Greqinë kundër Shqipërisë nga frika e drejtësisë
  • 2016-11-14

Berisha islamik ekstrem. Kërkon të përfitojë duke ndihmuar Greqinë kundër Shqipërisë nga frika e drejtësisë

Nga Spartak Ngjela Cili është qëllimi i shqiptarëve sot: pasioni fetar; armiqësia zonale mes shqiptarëve, apo ngritja e dinjitetit kombëtar dhe pasurimi shoqëror me anë të ndëshkimit të korrupsionit? I.Sikur ta ngresh këtë pyetje, të gjithë do të mbeshtesin “ngritjen e din